Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel érjem el, h rendszeres...

Mivel érjem el, h rendszeres legyen a székletem? Vagy ha nem is rendszeres, akkor legalább mindennapi?

Figyelt kérdés
Kollégiumban lakom, itthon nincs gondom a Wczéssel, de ott igen. Nagyon sűrű az órarendem, kötelező tanulószobám van, igazából csak este 7 után vagyok szabad. Mit tegyek, h beálljon a székletem. H ne puffadjak fel folyamatosan? Milyen teát igyak?
2010. szept. 11. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szokj rá, hogy mondjuk este mész el nagyvécézni. Vagy kora reggel, így napközben nem kell majd kimenned. Amúgy ha nem itthon vagyok, én se bírok normálisan eljárni vécézni, zavar, hogy mennyi ember van körülöttem az épületben...
2010. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Ha nagyon szoros az időbeosztás az ember hajlamos elfeledkezni a rendszeres,egészséges táplálékbeitelről.Ha ez megtörtént és nincs semmi a gyomrodban mi ürüljön ki?Mielőtt elkezdesz teát vagy bogyót szedni,egyél rostokat,gyümölcsöt stb.A többi utolsó legyen.
2010. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a "normális", ha reggel van az embernek. Nagyon fontos, hogy rendszeresen egyél, és magas rosttartalmú ételeket. És sajna a nyugodt környezet sem ártana...
2010. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendszeresen eszem, hiszn a koleszba biztosított a napi 3*-i étkezés. Igaz elég rossz minőségű ételeket kapunk. Tésztákat, fehérkenyeret, margarint, elsózott leveseket, zsíros pörköltöket stb. Ezért szeretnék vmi teát inni, ami tisztít, vagy vmi természetes dologgal megoldani ezt a problémát
2010. szept. 11. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy a reggeli a normális.

Az a normális, hogy akkor megyünk klotyóra, ha jön az inger. Ha meg nem lehet, pár órát mindenki kibír.

2010. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!