Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Altattak már? (műtéthez)...

Altattak már? (műtéthez) Milyen volt? Nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Jövő héten műtenek altatással és nagyon félek :S :S
2010. szept. 11. 10:34
 1/7 anonim válasza:
75%
Anyámnak az volt, hogy nem altatták el teljesen, aludt de nem olyan mélyen ahogy kellene és érezte a fájdalmat. :D De ilyen csak 20-ból 8-szor fordul elő.
2010. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

tök jó XD én nagyon szeretek aludni.. engem is sokszor mütenek mert szivbeteg vgyok és amikor kikell vmit cseréni ugye akkor alszom

vagy eléd raknak egy maszkot és ugy alszol el vagy pedig a branulödbe egy nagyon szar csipős érzésü fehér trugyit nyomnak... ami fáj egy kicsit se kibirható..

a felébredésnél meg komás állapotban vagy és néha visszaalszol..

2010. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem branülbe nyomták,vagy miaz,de nem volt rossz,nem éreztem,először el se akartam aludni,aztán nyomtak rá még1et,onnan képszakadás:D

nekem csak az volt a bajom vele,hogy mikor felkeltem összevissza beszéltem,,nemtudtam hol vagyok,meg semmi:D eléggé kómás voltam,és aludni nem akartam.mert elvileg aludni kell utána,hogy ne hánnyál,meg ilyneek,legalábbis ezt mdonták,de én nem aludtam.viszont műtöttek már gerincbe érzéstelenítővel is,és abba annyi volt a jobb számomra,hogy nem fájt annyira műtét utáni seb.bár az lehet azért volt,mert jobb orvosnál voltam,sose derül ki.de önmagába az altatás nem fáj

2010. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az altatás nem rossz, csak utána mikor felébredsz, vagyis nekem az elég sz.r volt, hányinger, meg kábult voltam
2010. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az altatással nem volt baj, viszont az ébredés elég furcsa volt. Szerettem volna felkelni, de egyszerűen nem tudtam. Hallottam, hogy körülöttem vannak emberek beszélgetnek, mozognak a szobába, de én semmire nem tudtam reagálni. Még a szememet se tudtam kinyitni, pedig sokszor megpróbáltam felkelni, beszélni, hát nem jött össze. :) Nem volt rossz, csak olyan furcsa érzés :)
2010. szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem spinális érzéstelenítést adtak, de hozzá kellett járulnom írásban az altaláshoz.

Amikor elolvastam, hogy nagyon ritkán előfordul, hogy a beteg látszólag elalszik, de mégis végig éber marad a műtét alatt remegni kezdtem.

Azt hittem ez csak kitaláció, de nem létezik.

A nagyanyámat műtötték így utoljára, ő jól bírta, csak a légcsöve fájt 2 napig utána.

2010. szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem négy évesen a szememet műtőték és még most 11 évesen sem emlékszek arra hogy adtak volna injekciotpedig anyum azt mondta hogy adtak:S
2010. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!