Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek jól cselekedtem?

Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelt kérdés

Kiadtam a 15nm-es régi lakásomat egy alberlő anyuka volt, két kislányával, 3. éve voltak itt, sok mindent felújítottak saját pénzből, de viszont voltak történések.1 hétig nem fizetettek, telefont sem vette fel, néztem nagyokat mi lett velük. Volt kulcsom, átmentem hozzájuk és üres volt a lakás, cuccaik meg otthon. Nagyon ideges lettem, így kidobtam az összes ruhaikat, tárgyaikat az ablakon, zárat cseréltem és össze teptem a szerződésüket, amit a fiókban találtam. 1 hetre rá visszajöttek, mondták karácsonyi kiruccanáson voltak, és nem tudtak elérni. Eszembe jutott hogy számot cseréltem.. Szerencsére találtam új bérlőket, velem ne szorakozzanak.

Mit kellett volna csinálnom, jól döntöttem?



#Budapest #lakás #Alberlő
2022. jan. 1. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Kamu kérdés. Tovább....
2022. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miután ekkora paraszt voltál ez volt a leghelyesebb, hogy újakat kerestél.

Bár ilyen mentalitással őket is hamar el fogod zavarni.

2022. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jézus
2022. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!