Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ma délelőtt belemászott a...

Ha ma délelőtt belemászott a hajamba egy két tetű az mikorra fog viszketni? Vagy miből veszem észre. Hogy elkaptam?

Figyelt kérdés

Már azóta viszket, de lehet, hogy csak pszichés alapon? Mennyire viszket ilyenkor a fejbőr?

Az esély megvan rá hogy elkaptam, de nem biztos!


2010. szept. 6. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
legegyszerübb ha reggel le mész a dokihoz, ott a védőnő megnézi és akkor tudni fogod!
2010. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy iskolában dolgozok, és ott kaphattam el, mert olyan kollégista kisgyerekek haját mostam ma, akiknek volt a hajukban. Az iskolai ápolónővel, aki lekezelte őket, meg tudom nézetni holnap, de akkor már látható lesz, ha van benne?
2010. szept. 6. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
a serkéket észre veszi aki ért ehhez. Ezek a kis dögök gyorsan szaporodnak, ezért szerintem ha elkaptad,akkor azt észre veszi. De ha gondolod nézesd meg pár nap múlva is. Nálunk a suliban a védőnő nézte, tehát ez jó megoldás.
2010. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem kenj magadra tetűírtót. Én akkor is bekentem vele a fejem, amikor csak megtudtam, hogy egy osztálytársamnak van a hajában. A terem másik felében ült, és sosem érintkeztünk, de akkor is, biztos, ami biztos. Nem kaptam el végül. :D
2010. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írd meg, hogy találtatok -e a hajadban bérlőket :)

De ha nem bújtál hozzá egyik tetves diákhoz sem, és nem is nyúltál a saját hajadba alapos kézmosás nélkül,akkor kizárt, hogy elkaptad volna. Van még az a verzió,hogy átmászik a kezeden, de azt gondolom csak észrevetted volna.

2010. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnézettem ma az ápolónővel, szerencsére nem volt a hajamban :) Már nem is viszket :D Meg megkérdeztem a gyógyszertárban, és megelőzésre Nittyfort ajánlottak, de pont nem volt...de megrendelték.
2010. szept. 7. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk régen a suliban több barátnőmnek is volt tetüje. Ahogy meg tudtam egyből viszkettem addig, amíg a védőnő nem nézte meg :D Tehát ez egyből pszichés dolog mindenkinél. Sőt elmeséltem itthon, és addig viszketett a család, amíg nem biztosítottam őket arról, hogy én nem kaptam el :D

viszont egyik idióta a fejét ráhajtotta a kezemre (miközben tudta, hogy tetves) és ott maradt egy bogár a kézfejemen, ami elkezdett rohanni felfelé. LEcsaptam és egyből rohantam jó alaposan kezet mosni :D

2010. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!