Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg anyámat,...

Hogy győzzem meg anyámat, hogy rendeljen nekem LucidESC tablettát?

Figyelt kérdés

Röviden, ez egy olyan tabletta, amely a rudatos álmodás esélyét megnöveli, illetve sokkal éberebb leszel álmodban és a valóságban is. Csak ha mondom neki, hogy LucidESC-et kérek, félek, hogy azt hiszi drog, pedig 6 éven át kifejlesztett, doktorok által elismert tabletta.

Normális válaszokat kérek, a trollok kíméljenek!



2021. dec. 9. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen doktorokat említesz ? Marketingből doktoráltak ?
2021. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Legalább az anyádnak van esze ha nem vesz neked. Tuti gyerek vagy mert egyrészt elhiszed ezt a marhaságot (ha szerencséd van, akkor csak nem használ semmit, ha nincs szerencséd akkor még tönkre is tesz) másrészt ha felnőtt lennél akkor megrendelnéd magadnak és nem anyunál könyörögnél hogy vegyen neked.

Egy ilyen kétes eredetű dolog még egy felnőttre is veszélyes, nemhogy egy gyerekre.

Mellesleg ha bárki is tudná hogy mivel lehet befolyásolni az álmokat, akkor már rég készültek volna róla széles körben elterjedt kutatások. Mondom, ha szerencséd van akkor sima koffeintabletta ami élénkebbé tesz, de ha nincs szerencséd akkor valami egészen más. (Nem drogra gondolok mielőtt azt hinnéd.)

2021. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tablettát nem igazán szabad kipróbálni, ugyanis sok embert vágnak át ilyenekkel.

Szerintem teljességgel lehetetlen ilyen tablettát kifejleszteni (még), mert az emberi agy minden rejtelmét se ismerjük normálisan.

2021. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy a tudatmódosító szereket felnőttként is ajánlott kerülni, pláne gyerekként. Aki elkezd ilyeneket szedni, valószínűleg többé nem mászik ki belőle, és mindenféle mellékhatásai jó eséllyel lesznek. Miért akarsz ilyet megélni? Egyébként, itt egy 3 hónappal ezelőtti redditposzt erről [link]

A kérdező nem tapasztalt az égvilágon semmit az első pár tabletta után, azt kérdezi, hogy ez így normális, mert még van 25 tabletta hátra, vagy ő csinál-e valamit rosszul. Ketten méltatták válaszra, az első "Ez azért van, mert a tudatos álmodozó tabletták baromságok, és téged átvertek" - na ebben rejlik szerintem az igazság. (A másik azt írta, hogy szedje tovább. Lefordítottam, mert nem tudom mennyire megy az angol.) Visszatérve a mellékhatásokra, azt is tudományosan bizonyították doktorok, hogy az ilyen szerek ronthatják az alvás minőségét -> ha nem tudsz jól aludni, stresszesebb leszel, fáradtabb leszel, idegesebb leszel, kevésbé tudsz gondolkodni a mindennapokban, és a sok rossz alvás, fáradtság hadd ne soroljam fel, hogy milyen betegség kialakulásához vezethet, és káros lehet az idegrendszerre. Na, akkor melyik doktori csoport mond igazat? Figyelj, én őszintén jót akarok, tényleg, ismeretlenül is, de ez valami kamu dolog (a világ tele van kamudolgokkal még ezen kívül is) és egyébként is jobb, ha mindenféle gyógyszert, tablettát nélkülözöl az életedben addig, ameddig csak lehet, és nem hiányzik, hogy rászoktasd magad valami ilyesmire vagy elferdíts valamit a szervezetedben. Nekem altatóval alvó rokonom csak altatóval tud már aludni, egy hangulatjavító teákat szedő ismerősöm még gimnáziumból pedig azóta totál depressziós lett, pedig nem volt elvileg semmi baja, csak elkezdte ő is valamiért inni ezeket a teákat, mint amiért te ilyen extrém alvásélményt szeretnél, aztán elindította egy lejtőn. Fun fact, hogy megnéztem ennek a LucidESC-nek a leírását, és ott van, hogy felnőtteknek való :D Hiába mondod, hogy nem drog, lehet nem a sikátorban megvásárolt bélyegről, tablettáról, injekciós cuccról van szó, de ez is fogalmilag egy drog. Tényleg csak jót akarunk, hagyd ezt a dolgot most, és később is, szerencsés esetben csak a pénzedet viszi, rosszabb esetben mást is.

2021. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy hülyeség ilyet szedni, bár annyi energiám nincs ezt kifejteni, mint a fenti válaszolóknak, le a kalappal előttük.
2021. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én is próbálkoztam régen tudatos álmodással, semmi hülye tabletta nem kellett hozzá, viszont volt egy annyira rossz tapasztalatom, hogy azonnal abbahagytam..
2021. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!