Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » IBS-em van. "Legyőzte" már...

IBS-em van. "Legyőzte" már valaki ezt a betegséget?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a stressz okozza,és az lenne a legjobb ha elfogadnám és együtt tudnék élni a "rosszal",de hogy csináljam?Nem akarok nyugtatókon élni,viszont hallodtam azt is hogy a pszcihológus sem segített.Mi volna jó?
2010. szept. 6. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem tudok okosságot írni, próbálom bebeszélni magamnak, hogy minden rendben lesz nem történhet semmi rossz és ha eljutok valahová baj nélkül akkor sikerélményem van.

Ezt az oldalt nézted már?: a 2009.09.10. hozzászólást

[link]

2010. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 évvel ezelőtt diagnosztizálták.

Nagyon nehéz volt vele együtt élni, nem nagyon mozdultam ki emiatt sehova, tiszta gátlásos lettem.

Aztán egy idő után saját magamat kezdtem nyugtatni, lelkileg erősítettem magam (itt van wc a közelben...stb), hogy mára már viszonylag kordában tudom tartani.


Viszont én kaptam rá gyógyszert, a neve: DICETEL.

Ha tudom, hogy stressz fog érni, vagy szorongok, akkor beveszek belőle 1-2 szemet, és tuti nem lesz utánna semmi bajom. Valahogy ellazít belülről, oldja a stresszt és a feszültséget. Esetleg próbáld ki hátha segít. Vényköteles.

2010. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a joga nagyon sokat segített. Jobban tudom a stresszt kontrollálni.
2010. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huuu,köszönöm a válaszokat.Még nem néztem semmit sehol,ma diagnosztizálták ezt.Nekem is a dicetelt írták fel,és a jógát ajánlották.Nekem még annyit tetőz a problámán hogy laktózérzékeny is lettem,szóval nem tudom nektek van e ilyen betegségetek,de semmilyen tejterméket nem ehetek:-(...se fagyi,jégkrém,pékárú,felvágottak stb. Utolsó!Tudnálajánlani egy jó jógát,ahova én is járhatnék?
2010. szept. 6. 15:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Első!Igen már olvastam,én hónapok óta használom a pro gastrot(a laktózérzékenységem miatt írták fel,mert hónapokig volt minden nap hasmenésem),és azóta csak 2x volt 2napig tartó hasmenésem.Szóval tényleg jó!
2010. szept. 6. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Én hatha jógára és radzsa jógára járok, de biztos nem ugyanott lakunk :D.

A hatha jóga nagyon jól segít ellazulni - ez mozgásos jóga, a radzsa jógában pedig megtaláltam azt az életfilózofiát ami válasz ad az életem olyan kérdésekre is amikre nem tudtam a választ :D. Arra is hogy miért érzem magam ilyen idegenül ebben a világban.

+ Ami nekem nagyon sokat segített még, az a 2 kutya ... annyira jó ennyire szeretetet kapni, önzetlenül .. najü, majdnem önzetlenül :D egykis kutyanasi mindig jöhet. Meghát azért hétvégénte egy 10-15 km séta kiirtja a stresszt az emberből :D

2010. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!