Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami jó kis házi praktika?

Van valami jó kis házi praktika?

Figyelt kérdés
Kb. 4 napja el van dugulva az orrom! A bal fele magától besebesedett, be is dagadt! Nem tudom mitől lehet! Most már enyhén folyik! Picit fáj aon az oldalon a mandulám is!
2010. szept. 5. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
fokhagyma:) de komolyan! Nagyanyáink szerint ezer nyavajára jó.Igaz is szerintem.Max nem csókolózol pár napig.:) Jobbulást!
2010. szept. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is fokhagyma (természetes baktérium és vírusölő, én teába is szoktam ilyenkor kicsit reszelni és úgy iszom), orrdugulásra reszelt hagymát szagolgass tuti kidugul, vagy/és kamillás inhalálás, torokfertőtlenítésre sós vízzel való öblögetés, gargalizálás, mert ez fertőtlenít. de ha nem javul egy-két napon belül akkor ajánlom a homeogene 9 homeopátiás bogyót, nekem ez mindig segít. orvos ilyenkor antibiotikumot szokott nekem egyből felírni, amit nagy ívben elkerülök ahogy csak tudok.
2010. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A torkomra ferrum prosporicumot szopogatok, ezt a kislányom kapta, mútkor bevállt! Az orrom zavar nagyon! A kidugulásra is van amit használok, ez a Sun Brreze! Ajánlom nagyon!

Köszi a válaszokat!

2010. szept. 5. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Inhalálj naponta 5-6-szor kamillás vagy/és tengeri sós vízzel (bátran keverheted, nem árt). Remekül oldja az orrdugulást és a gyulladást is csökkenti. SIma kamillateát főzöl, dobsz bele néhány teáskanálnyi tengeri sót és ha már nem égetően forró, egy törülközővel a fejeden a gőz fölé hajolsz és kb.5 percig szipákolod a lepel alá szorult finom gőzöket. Még az arcbőrödnek is jót tesz!
2010. szept. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!