Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most meg éreztem hogy valami...

Most meg éreztem hogy valami történi fog vele? Vagy ez mi lehetet?

Figyelt kérdés

Tetszett egy fiú, aki idosebb tőlem egy jó pár évvel, a szuleimmel elég jóba van, de nem hozzám való volt a gyerek, én és ő, ég és föld voltunk, őszintén szólva, kb 7 hónapja ismerem, és azalatt a 7 hónap allat nem szóltunk egymáshoz még annyit se hogy "Szia" én is olyan magamnak való vagyok és visszahuzodo, és ő is ugyanilyen, csak az a szegyenlosebb fajta, ebbe az egybe talán egyezzunk. Tudni kell azt is, hogy mi angliába lakunk, és ez a fiú is angliába lakott, nem messze tőlünk, aztán haza ment magyarba, kb 3hete, asszem 1/2 hónapra, és szuleimmel, fiú tesommal, tartja a kapcsolatot veluk írni is szokott. Aztán apukám egyik nap otthon hagyta a telefonját, és valaki írt neki, gondoltam megnézem, nem szoktam senki telefonjába turkálni, de ez olyan volt mintha muszáj lett volna hogy bele nézzek abba a telefonba, éshát ki írt neki? Pont az a fiú, de csak annyit, hogy "Szia" mikor láttam ezt a "Sziát" valahogyan elkapott egy rossz előérzet, Elkezdett gyorsan dobogni a szívem,anyukám is mondta hogy, tényleg gyorsan dobog a szívem, és kerdezte hogy mitcsinaltam?😂


valahogy valami rossz érzést

éreztem ezzel a fiúval kapcsolatban, és hirtelen megszédültem, éreztem hogy valami lessz, nem pontosan rosszat éreztem, hanem csak valamit, ez kb 15 percig tartott. Azt nem írtam bele, hogy ez a fiú kicsit depressziós, és olyan dolgokat csinál amiket nem kellene, és károsak is!


Majd rá 4 órára haza ért apukám, és telefonozott, arra mentem ki hogy valami hosszú regényt írt neki ez a fiú, ugye amit én nem vettem észre mivel pont akkor írta neki, és pont arra mentem be, tehát csak annyit hallottam, hogy valami olyat hogy "Hülyitete az akkori barátnője, meg hogy hülye k*rva" aztán így ennyit hallottam ebből az egészből, meg hogy neki nem kell többet barátnő mert az összes lány felelőtlen meg ilyesmi, és tenyleg történt vele valami, + még voltak olyan dolgok is,amiket pont nem hallottam, tehát ezek szerint megéreztem?


2021. nov. 20. 09:39
 1/2 A kérdező kommentje:

Velem mindig is történtek ilyen fura dolgok, hogy valamit megmondtam és tényleg az lett, meg megéreztem mar sok dolgot.. de azert ez egy kicsit fura.. meséltem a baratnomnek, ő neki csak annyi volt a hozzá füzni valója hogy "Mii vagy tee az anyja, hogy megérezd?"


Mindenesetre fura.

2021. nov. 20. 09:42
 2/2 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába van ):
2021. nov. 20. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!