Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 héttel ezelőtt vettem észre...

2 héttel ezelőtt vettem észre hogy zsibbad a nagylábujjam. Azóta is ugyanúgy zsibbad. Mintha ugymaradt volna. Mi lehet az oka? 14/F

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Verkeringesi rendellenesseg! Orvosnak kellene megmutatni!


Valtofurdo, hideg-meleg viz valtakozasa, es probald masszirozni, aztan tortaztatni, ill. mozgatni.

Ulsz egyenesen, a gerinced egyenesen tartod, s a labad szara fekszik a foldon,

Csak a labujjaidat mozgatod le-fel, aztan szetnyitot a labujjakat es osszezarod, ezt 10x10x-er vegezd el.


De menj el orvoshoz, mert megkellene rogeneztetni, hogy

mi valtja ki ezt a zsibbadast!

2010. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó de ilyen dolgok 14 éves korban???
2010. szept. 4. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok módja van, hogy kivizsgáltasd a gericed, vérkeringésed.
2010. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy kiderült h magas a vérnyomásom.Ha tök nyugottvagyok éscsak fekszek kábé 2 órája és megmérem 164/77.És nem ez az első h magas voltmár ennél magasabb is 180 meg 190 is voltmár.
2010. dec. 18. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:
NEKEM IS ZSIBBADT NÉHA A LÁBUJJAM VOLT UGY HOGY MINDEN NAPP ÉS MINDIG UGYANAZ DE NEMSOKÁIG ZSIBBADT DE MOSTMÁR NEM ZSIBBAD
2010. dec. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 évesen ennyi a vérnyomásod? Az nem semmi...
2010. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!