Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szokott begörcsölni a...

Miért szokott begörcsölni a NYAKAM?

Figyelt kérdés

Egyszer véletlen ropogtattam a nyakamat, és úgy begörcsölt, hogy csak jobb oldalra fordítva a fejemet nem fájt (ANNYIRA).

Most csak jobb oldalra fordultam, és megint nagyon fáj, de csak ha balra akarnám mozdítani a fejem. Most egyébként ezt a kérdést is úgy írom, hogy nagyon-nagyon fáj a nyakam. Az orvos, valami görcsoldót írt fel, most be is szedtem 1 db-ot. Szerintetek miért görcsöl be mindig a nyakam?. Hülyeségeket légyszi ne írjatok, Köszi!


2010. szept. 4. 09:29
 1/4 anonim válasza:

www.gyogymasszor.com


Ez a pasi nagyon jó a szakmájában, szerintem menj el hozzá és helyrerak.

Van egy ismerősöm, kétszer ment el hozzá és azóta rendben van.

Ja, persze csak akkor, ha vagy budapesti vagy nyíregyházi vagy.

Csak itt "rendel".

2010. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy huzatot kapott, vagy elfeküdted
2010. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is masszázs. Lehet, hogy valami tartási hibád van, vagy valahol egész máshol van egy izomprobléma, például a hátadban, ami áttevődik a nyakadra, és ott érzed. Sőt: akár kezeletlen lúdtalp is okozhatja!


Gyógymasszőr

2010. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként már helyrejött nagyjából, de nem teljesen. Myoflexin tablettát vettem be, és ez 1-2 napon belül elmulassza a görcsöt. A szüleim azt mondják, hogy egy ideg meghúzódott, vagy pattant, már nem tudom pontosan, de az a lényeg, hogy szerintük az ideg a bibis.
2010. szept. 5. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!