Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hosszabb sétálás (kb. 1,5-2km)...

Hosszabb sétálás (kb. 1,5-2km) után átmeneti fájdalom a belső combban, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben ha ennyit vagy többet sétálok, minden 3-4. jobb lábas lépésnél belenyilall egy közepesen éles, feszítő jellegű fájdalom a jobb belső combomba. Utána nyugalmi állapotban (akár állva akár nem) semmi baj, viszont ha keresztbe teszem bárhogyan a jobb lábamat a balon, érzem ugyanezt a fájdalmat, ugyanott, csak tompábban. Általában csak azon a napon tart ez az állapot amikor sétálok, másnapra semmi bajom, de a következő sétánál ugyanúgy előjön. Mozgok rendszeresen, munkából kifolyólag, de többet ülök mint eddig ültem, gondolom ennek is lehet köze hozzá. Régebben is előfordult ez a fájdalom, de csak nagyon ritkán, viszont mostanában minden hosszabb sétánál előjön.


Orvoshoz csak jövőhéten jutok el, gondoltam addig itt is rákérdezek, hátha tapasztalt már valaki ilyet, vagy nagyobb rálátással rendelkezik mint én.



2021. okt. 29. 17:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!