Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lefekvéskor mindig elnehezül...

Lefekvéskor mindig elnehezül a légzésem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ilyenkor nem tudom teljesen tüdőre szívni a levegőt. Sokszor emiatt nem alszom rendesen.

Régebben is előfordult már, de csak nagyon ritkán. Nyár eleje óta szinte már minden este ilyen bajom van. Lehet valami komolyabb gond?


2010. szept. 2. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha több párnával emelve, félig ülve próbálsz aludni, akkor jobban megy a légzés?
2010. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem lehet h allergia? nálam az volt a gond. Kiderült h 10 fajta allaergiám van:S
2010. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Remélem nem dohányzol...
2010. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak vízipipázni szoktam, és azt is ritkán, akkor is csak pár szívást. Cigit sosem szívtam.
2010. szept. 2. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt mert mint utólag kiderült a bal szívfél nem dolgozott rendesen és lefekvéskor vizesedett a tüdőm,persze biztosan lehet mástól is,ez csak az én történetem volt
2010. szept. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg napi 1-2 szem vízhajtót szedni 1 hétig,rögtön meglátod az eredményt.
2010. szept. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!