Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a hasam mit csináljak?

Nagyon fáj a hasam mit csináljak?

Figyelt kérdés

reggel óta csak egy kakaót ittam mert nem vittem a suliba 10órait mert leakartam menni a boltba hogy vegyek enni de a tanár nem engedett el és egész nap csak a reggeli kakaó meg kinomba kértem egy mini csokis kiflit osztálytársamtól a 6óra előtt.

hazajövet meg bementem a boltba és vettem egy kakaos csigát azt hazafelé lassan megettem meg ittam is vizet de nagyoon fáj a hasam.


2010. szept. 2. 14:49
 1/5 anonim válasza:
Menj orvoshoz. Vagy ma délutános, vagy holnap délelőttös. Mindenképp kapsz igazolást holnapra. Megnyomja a hasad a megfelelő helyeken, megállapítja, súlyos-e. Lehet, hogy csak levegő szorult a beleidbe, akkor mehetsz iskolába.
2010. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemmegyek orvoshoz mert nem súlyos csak annyira megéheztem hogy az már nagyon fáj..
2010. szept. 2. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott nagyon fájni így, akkor amikor összevissza beazbálok. Nálam sajna csakhogy mindne héten van ilyen. De nálam ezután mindig jön egy jó hasmenés ami kitisztít, közben pedig majd belehalok úgy fáj a hasam. lehet hogy neked is ettől fáj, ez csak azért van mert többet eszel mint amennyit kéne.
2010. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és utána már nincs semmi bajom miután már voltam wc-n
2010. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok. már elmult már csak egy kicsit fáj.. többet nem fogok ilyet csinálni.
2010. szept. 2. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!