Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi csíphetett meg? (hosszas...

Mi csíphetett meg? (hosszas magyarázat csatolva)

Figyelt kérdés
Kezdődött fűnyírás után.(hétfőn) A hasamon lett 4 szunyogcsípés szerü piros folt,karomon 1, ám késöbb a csipés közvetlen helyénél, ahol behatolt a bőrömbe egy apró, gombostű fejnyi hólyag, keményedés lett. Az tűzpiros, jól látható. Aztán ma reggel, úgy keltem, hogy a mellem között újabb 2 folt. Ugyan olyan. Erős viszkető érzés, újjal tapintható dudor a csípés közepén. Tutti nem szunyog, mert az csak feldagad nekem, elég érzékeny vagyok rá. Ez valami más. Már gondoltam tetüre vagy valami olyanra ami az ágyamba költözött, de mi lehet ez? Vagy esetleg rajtam van, hajamban, valahol. Lassan tiszta kiütés vagyok és viszket és 10 cm-es foltot hagy némelyik. Ötlet? Pók esetleg?
2010. szept. 2. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is pókra gondoltam! Keress neten a csípésükről képet, leírást, hogy össze tudd hasonlítani!
2010. szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is pókra tippelek.
2010. szept. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És légyszi menjél el vele orvoshoz!
2010. szept. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Ami fotót találtam, lehet, hogy ágyi poloska. Ilyet??? Az honnan kerül az ágyamba,ha mégiscsak az lesz??
2010. szept. 2. 07:43
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] ezen az oldalon a 28.as hozzászolonak a fotójához hasonlít. Bár nem kék és lila, csak a fotó miatt tettem ide. Kb így fest, nekem piros és látszik a csipés pontos helye. Na ez vajon mi? :)
2010. szept. 2. 07:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!