Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Annyira fáradt vagyok, hogy...

Annyira fáradt vagyok, hogy már pihenni se tudok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Péntek, szombat és vasárnap éjszaka valamiért nehezen tudtam elaludni, és folyton megébredtem...Aztán hétfő óta korán kelek, mert meló van, és ez még szombaton is így lesz... Délutánonként próbáltam aludni, de nem megy, ráadásul a fejem is szétmegy...Legközelebb vasárnap tudnék majd csak egész nap pihenni, de addig megőrülök, olyan fáradt vagyok, plusz ez az időjárás is rátesz egy lapáttal a hangulatomra... :( Valami ötlet fáradtság ellen?

18/l


2010. szept. 1. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Meditálj,kapcsolj ki teljessen..,ezt tudom ajánlani!
2010. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gépezz 2 órát és kifekszel :) Mert a szemed szinte magától csukódik le mivel kifáradt. Aztán amikor lefeküdtél, alkoss történetet, és amikor ott tartasz hogy aztán...aztán...aztán akkor már lassan elalszol. Én velem mindig ez történik :)És így sohasem tudom befejezni a történetemet:) Vagy nézz valami rohadt unalmas filmet ami legyen fekete-fehér. Ha ez nem segít akkor semmi XD
2010. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat mondok...,feküdj le az ágyadba és kezd el olvasni egy könyvet!Pár sor után fogod érezni,hogy leakar csukódni a szemed,és egyszer csak a könyveddel a kezedben álomba szenderülsz,tuti;)
2010. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ez a gépezős, meg olvasásos dolog nem jött be :( gépezni tegnap próbáltam, olvasni meg szinte mindig olvasok, és nem szoktam elaludni közben... :(


meditálás? annak hogy álljak neki?

2010. szept. 1. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
A hifibe beteszel egy meditációs cd-t,lefekszel vizszintesbe,kényelmessen ellazulsz,és átadod magadat a meditációnak!Az agyadat próbáld meg teljessen kikapcsolni,és csak a meditációra "koncentrálj"!;)
2010. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd arra ébredsz, hogy az a rohadt hifi még mindig szól...
2010. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:03"


Hihi,velem fordult már ez elő,mikor holt fáradtan neki áltam kezelni magam a 1,5 órás** önkezeléssel,és mikor vizszintesbe csináltam az önkezelésemet bealudtam,és kis idő múlva arra ébredtem,hogy szól a hifi,én meg szunyáltam!:D Utána viszont aludtam egy jót=)



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az igazi pech az, amikor kapcsolgatjuk a tévét, egyik csatornán leragadunk egy hipnotizőrnél, bekómázunk a hatása altt, kiesik a kezünkből a távirányító, leesve csatornát vált, mi meg...úgy maradunk.
2010. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!