Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni büdös cipő ellen?

Mit lehet tenni büdös cipő ellen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen minden cipőm elkezd elviselhetetlenül büdös lenni pár héten belül. Márkás cipők pedig és a lábam is mosom. Nem értem. Nincsenek is túlhordva. A mostani cipőm egy héten 3x veszem fel és még is szaga kezd lenni. Annyi, hogy körömgombám van, talán ez okozza?


Mit lehetne tenni? Nem kellemes rohadt erős szagú cipőben közlekedni és minden hónapban újat venni. Ami egyszer már bebüdösödött azzal nem lehet mit kezdeni. Hiába mostam, tettem bele sót semmi. Szellőztetés se vált be, utána első alkalommal ugyan olyan szagos lett.


2021. szept. 29. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kikezeled a köröm gombádat és odafigyelsz a zokni minőségére csak 100% pamut az ajánlot ez a kettő meg van garantáltan nem lesz büdös a cipő
2021. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valszeg tényleg a körömgomba, van rá sok minden, próbálkozz. Esetleg próbáld ki a bambusz zoknit, állítólag jó.
2021. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gyógyszertár, 100ml. formalin. Vattadarabot, arctisztító korongot átitatsz vele, belerakod a cipőkbe, és minimum 12h hagyod egy szatyorban. Ne az össz. formalint öntsd rá, csak egy keveset!!

Utána szellőztesd 12h keresztül. Ha nagyon büdi, mehet 24 órára is a szatyiba! Nincs az a szagmolekula amit ne bontana le. Nem véletlenül a beceneve a Hullamosó...

2021. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor a lábadtól lesz büdös a cipő.

Nekem egy hétig ha rajtam van a cipő, akkor sincs szaga.

2021. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sprayvel befújni. Vannak szuper cipősprayk.


A lábadra is vehetsz sprayt. Van a dm-ben pl. Valamint esténként kend le fürdés után a lábad zselés kézfertőtlenítővel.

2021. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is a sprayre gondoltam, van sanitol cipő spray, igaz még N használtam ezért véleményt nem tudok mondani, de én is körömgomba miatt szeretném kipróbálni.
2021. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Zoknit kéne venni.
2021. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vehetsz gyógyszertárban lábpúdert, beleszórod a cipődbe, de egyébként igen, a körömgomba az elsődleges
2021. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és azzal mit lehet csinálni?
2021. szept. 30. 12:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Én tudok rá egy tuti módszert, legalábbis nekem bevált, bőrgyógyász írt fel gyógyszeres körömlakkot, Amolak rx a neve. Nagyon jó, nekem lenőtt a gombás rész és az új rész teljesen gomba mentes.
2021. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!