Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a lábam? Mi miatt?

Miért fáj a lábam? Mi miatt?

Figyelt kérdés
Elkezdtem futni és a távot nagyon gyorsan tudtam növelni de ez a célom h minnél hoszabb távot fussak!de másfél hete a bokám és a talpam elkezdett fájni! valamikor már menni is nehéz! de nemakarom abbahagyni a futást!most pihenek amióta fáj nem futok!! de mi miatt lehet ez az erőltetéstől? de réégen volt egy inszalag húzódásom és aztmondta a doki h néha fájhat miatta a lábam!és amiatt fájna vagy mi miatt?mit ajánlotok rá?szeretném h minnél hamarabb elmúljon
2010. aug. 31. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az ősz! Ha bármi törés, szakadás történt, azt bizony megérzi az emberfia, és azt elsősorban időváltozáskor. Nekem 12 éves koromban tört el a kulcscsontom, és az ötvenhez közelítek, de nekem is fáj most.
2010. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem a cipőd egészségtelen. Nem lehet akármilyen cipőben futni, sőt akármilyen talajon sem. Vannak az erre célra kifejlesztett futócipők is illetve utak
2010. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!! de akk most amig el nem múllik majd a rosszidő meg a hhideg addig szenvedjek vele?
2010. aug. 31. 22:21
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm másik választ is! de csak az egyik lábam fáj!! de akk is lehet a cipő miatt?
2010. aug. 31. 22:23
 5/6 A kérdező kommentje:
jah és futó pályán futok !nem aszfalton
2010. aug. 31. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor keress fel egy sportorvost!
2010. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!