Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az izomfájdalom?

Álomvadász kérdése:

Mitől lehet az izomfájdalom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen fáj a lábam, a hasam lent két oldalt, és a karom is, mintha izomlázam lenne. Amikor nem mozgok akkor nem fáj, de amint elkezdek mozogni fáj ott is meg lent a lábam is. Megfáztam nem rég, köhögök, picit taknyos vagyok. Egész nyáron nem sportoltam semmit, és most hogy visszajöttünk suliba sokat tesiztünk, és azután kezdett el még jobban fájni. Szerintetek attól lehetett?
2021. szept. 16. 09:34
 1/1 A kérdező kommentje:
Pár napja van ez, ezekelőtt minden bajom volt gondolok itt arra hogy nagy a vérnyomásom/pulzusom is néha, a gyomrom is szar volt, a hasam is, a mellkasom is szúrt folyton, ezeknek vége lett úgy ahogy, erre ittvan ez hogy fájnak a lábaim, a karom, és a hasam. 16/F
2021. szept. 16. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!