Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem fázok soha?

Miért nem fázok soha?

Figyelt kérdés

Egész éven rövidnadrágban vagyok. Ha menni kell valahová akkor csak azért veszek fel farmert h ne nézzenek hülyének. Itthon egész télen is csak egy rövidnadrág van rajtam. A szobámba csak akkor van fűtés ha jön valaki és a szobámba is bejön de ha elmegy akkor ki is nyitom az ablakot. Én így érzem jól magam. Nem fázok soha. Miért?

17/F


2010. aug. 31. 10:07
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
0%
Negyven felett, mikor már minden porcikád sajogni fog, mert kifázott, majd újra tedd fel ezt a rövid gatyás kérdést...
2010. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor még lesz gyakorikérdések? Amúgy melegem van. Nem tehetek róla
2010. aug. 31. 10:32
 3/9 anonim válasza:
0%
Első válaszolónak igaza van,addig kell vigyáznunk magunkra amíg csak tudunk.
2010. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
ne mondd már ha kimennél télen egy szál rövidgatyába nem fáznál
2010. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
82%
Az én barátom is ilyen. Tavaly a mínusz akárhányba rövidnadrágba meg pólóba ment ki. Amikor bejött egyáltalán nem volt hideg. Én meg nagyon fázós vagyok.
2010. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
örülj neki....én majd szét fagyok 20 fokban is a sz*r vérkeringésem miatt, és hiába a rendszeres sport, abbahagyom aznapra és egy idő múlva ugyanúgy fázok....ennyi erővel nekem éjjel-nappal mozognom kéne de az meg nem megvalósítható
2010. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
én is ijen vagyok csak én hosszú nadrágba meg polóba megyek ki akár a minusz 5 fokot is el viselem a haverja
2014. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
előző nem fejeztem be a haverjaim meg csak néznek mikor pólóban látnak a hidegben.
2014. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem fázok soha és én is egész télen rövidnadrágban és pólóban járok. Akinek nem tetszik, az kinyalhatja. 😁
máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!