Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyakamon szemölcsök vannak...

Szasa86 kérdése:

A nyakamon szemölcsök vannak mivel lehetne őket eltávolítani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen icipici, újonnan nőtt szemölcsök a nyakamon. Elmentem bőrgyógyászhoz, és ő leégette. Nem fájt olyan nagyon. Viszont utána pár napig nagyon randa volt a nyakamon az a sok kis pötty.


Neked mekkorák vannak? Mert azt lehet, másképp szedik le.

2010. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz és az elintézi. Nekem volt hogy az arcomon volt egy kisebb, lejegelte és leszedte, nem is éreztem és később sem volt vele bajom, máskor pedig ecsetelni kellett de az a lábamon volt és gondolom neked nem olyanod van.
2010. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irány a bőrgyógyász, ő megmondja! Amúgy tényleg vagy jegelés/égetés lesz, vagy ha még elég picik, akkor felír rá (szt hiszem szalicil oldat) valamilyen szert, ami csíp ugyan, de egy hét alatt eltünteti őket.
2010. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Na, én kaptam egy olyan tanácsot, amitől tényleg elmúlt.

Bár régebben a vérehulló fecskefűtől is elmúlt, de máskor már nem! És a lefagyasztás is bejött egyszer, de drága a cucc hozzá. Ez egy varázsló módszer, aki nem hisz benne, állítólag annak is elmúlasztja, max. 2 héten belül:

Vágj be késsel, négyrét egy uborkát (vagy krumplival is hallottam), és gyorsan ásd el a földbe olyan helyen, ahol az eresz alatt az esővíz kis mélyedést vájt valamikor.Jól taposd meg és gondolj arra, hogy ez el fogja "vinni" a szemölcsödet. Ezután ne nagyon nézegesd naponta többször, hogy eltűnt-e már.

Ha több szemölcs van, mindegyiknek kell egy uborka, én kígyóubival csináltam. A bevágást én úgy végeztem, mint a kovászos uborka bevágása, de aki ajánlotta a módszert, teljesen négy darabra szelte valamilyen irányban, talán kereszt alakban.

Ha nem szemölcsről van szó, akkor nem működik a módszer.

Kíváncsi lennék, nemi szervnél vagy méhszájsebnél bejön-e?

Mi kézen alkalmaztuk.

2010. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!