Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szárad ki reggelre a szám?

Miért szárad ki reggelre a szám?

Figyelt kérdés
Mostanában arra lettem figyelmes, hogy szinte minden reggel, mikor felkelek, ki van száradva a szám. Mi lehet az oka? Miért alszok hirtelen nyitott szájjal? Először arra is gondoltam, hogy van összefüggés a vízfogyasztásom között. Eddig szénsavas ásványvizet ittam, de áttértem a mentesre, hisz annyi helyen olvasni, hogy egészségesebb. Na és kb azóta vannak a tünetek, de ez természetesen lehet pusztán véletlen összefüggés is, ezt tökéletesen tudom!!! A kérdésem az volna, hogy mi miatt lehet ez a "panaszom"? Veletek volt már hasonló? Reggelre kiszáradva? Köszi a válaszokat!
2010. aug. 29. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már évek óta szenvedek ezzel. Ha este nem kenem be a számat akkor reggelre a helyzet katasztrófális. Én szénsavas vizet iszok.. Nyitott szájjal alszok. Próbáltam azt is, hogy este elalszok csukott szájjal. De reggelre ugyanúgy nyitva volt... :)
2010. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:D de aranyos volt ez az utolsó mondat
2010. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én évek óta kiszáradt szájal ébredek és én is szénsavast vizet iszok.Nemhiszem hogy vannak veszélyei a nyitott szájjal alvásnak, én monddjuk horkolok elvileg.. :S
2010. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
;)
2010. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!