Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a derekam 15 évesen?...

Miért fáj a derekam 15 évesen? L/15

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem több oka is lehet, pl egyik barátnőmnek mikor megjött, mindig a dereka fájt... De lehet valamilyen gerincprobléma is, nekem régebben volt és mindig a derekam fájt... :S
2010. aug. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A gerincoszlopodban lehet egy enyhe elferdülés. Vagy rosz a testtartásod. Például a számítógépezés is okozhatja, ha sok időt töltessz a gépnél, és nem ülsz egyenes háttal. Egy kis gyógymasszász nem ártana neki.
2010. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem(mivel nekem is szokott)sokat ropogtatod vagy elfekszed.Ezt úgy értem nagyon sokat fekszel a gerinceden és az a sok már túl sok!De a megjött akkor is fájhat.
2010. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mondjál többet. Menstruációhoz kötődik vagy máskor is van? Az előbbi esetben ugyanis megvan a válasz, a második esetnél jönnek azok a dolgok, amiket az egyik válaszoló már kezdett sorolni. Valószínű, hogy tudnék rajta segíteni, kereshetsz privátban is.


Gyógymasszőr

2010. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet menseskor. Lehet gerincferdülés, rossz testtartás miatt. :/

Sokféle oka lehet, még a fáradtság is, a rossz alvási szokások is okozhatnak hátfájást.


(Hátfájós lány.)

2010. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, az lehetséges, hogy a menzesz miatt van. Most kell majd valamikor megjönnie.
2010. aug. 30. 07:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Ami egyébként szintén kezelhető masszázzsal.
2010. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
a legjobb ha elmész ortopédushoz, az majd megmondja hogy gerincferdülés-e vagy nem. nekem is van II/B vagyis nem tesizhetek. ha neked sem szabadna, akkor gyógytornázni kell. de az valószínűbb hogy csak könnyített tesit fognak mondani, vagyis tesizhetsz de nem csinálhatsz meg mindent (pl. hosszútávú futás, távolugrás)
2010. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
tul sokat kefelsz.. vagy hatgerincferdulesed van
2010. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
aaa nekem is
2011. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!