Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hegeltávolítás?

Hegeltávolítás?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Hegel már így is a Túlvilágon van, ennél hova menjen távolabb? :D
2010. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

roppant vicces...

de a helyzet az, hogy a páromnak történt egy autóbalesete, ami következtben egy nyílt felkartörést, valamint boka és állkapocs törést szenvedett el....

a lábán nem vészes a műtéti heg, de a karján van egy 15-18 centis vágásnyom.... ezt majd miután kiszedik a fémeket csavarokat, szeretné eltávolítani, vagy ha más mód nincs, fakítani....

a poént igyekeztem értkelni, de hidd el a történtek után valahogy nem megy!

2010. aug. 28. 22:34
 3/7 anonim válasza:
44%

Pedig a poén nagyon jó! Mondjuk téged is megértelek!

sajnos nem tudom, hogy ez hogy működik, de érdekel a téma.

2010. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, engem is nagyon nagyon érdekel, mert látom h nap mint nap nézegeti, zavarja...így se lehet könnyű élni közel 25 csavarral, főleg egy nagyobb, szembe tűnő heggel...amit ő sejtem sokkal csúnyábbnak, és nagyobbnak lát, mint amekkora...és szerintem gyönyörű ahhoz képest mint ahogy szegénykémnek kinézett...de nagyon nagy segítség lenne, ha valaki tudna ebben segíteni nekem..
2010. aug. 28. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Sztem oan menő a töröt kéz, nekem is oan kell de naon
2010. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ohh....necsináld..
2010. aug. 28. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi a kérdésért, de mi lett azóta? Találtatok valami módszert? Érdekelne... (Nekem csak egy kis égési hegem van, de nagyon hülye helyen, és mindig rákérdeznek, mi az, ami nagyon zavar.) Köszi, ha írsz!
2011. ápr. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!