Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hullik a hajam, mit...

Nagyon hullik a hajam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elég nagy gondban vagyok. ugyanis észrevettem, hogy eléggé hullik a hajam, pl hajmosás után legalább 30 szál ott van alattam, miután megtöröltem, meg most próbaképp kitéptem 2 szálat, és nagyon könnyen kijöttek. Lehet azért, mert télen közvetlenül suliba indulás előtt mostam meg, és megfáztak a hajhagymák?


19/f


2010. aug. 28. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A hajhullást a padló állítja meg. Pár év és hallani fogod a hópelyheket!


Amúgy nálam is ilyesmi a szitu. Ajánlok neked egy hajvizsgálatot. Hátha ott tudnak valamit vele kezdeni. Nekem csodasampont írtak fel, meg ilyeneket... használ(-t). Meg elemezték 1-2 levágott hajszálamat. Illetve hogy cm2-enként hány hajszálam van, azok között mennyi van növekedési, illetve mennyi vagy passzív állapotban. Meg ilyenek...


Lehet sok oka, amiért hullik a hajad. (amit írtál, az is lehet egy ok)

2010. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet vitaminhiány is. fordulj dokihoz mihamarabb!
2010. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy labort kell csinálni. Pajzsmirigy, vas ellenőrzése, süllyedés. Okozhatja góc is, ilyenkor foltokban hullik a haj. Menj orvoshoz egy rutin laborra, ha az negatív, akkor bőrgyógyász ad rá valami szert.
2010. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!