Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több napja nem szűnik a...

Több napja nem szűnik a fejfájásom, csillapító hatására sem. A patikus azt most sokan vannak így. És közületek? Várjak még vagy kezdjem el az tortúrát ami fejfájás okának kiderítésével jár?

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok,És csak attól félek nehogy valami komoly legyen, vagy akkor lenne más tünetem is? Két kis gyermek aggódó anyukája.
2010. aug. 28. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, csak az időjárás miatt van, vagy idegesség :)

Nekem 2 hónap után most kezd elmúlni az állandó fejfájásom!

2010. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! szerintem ne aggódj nagyon, mert az én párom aki soha nem volt fejfájós, egy-két hete folyamatosan fáj a feje! pedig eszik-iszik rendesen. azt mondták neki az időjárástól van ez így...

sajnos ez most ilyen időszak néha nekem is szét akar robbani, ráadásul anyukám migrénes volt, és nagyon félek, hogy örököltem tőle a hajlamot

2010. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy íratok.

Elmentem dokihoz, mert felment a vérnyomásom is.

Nem küldtek tovább sehová, azt mondta a Doki, hogy a fejfájásom valószínű a front miatt van, a vérnyomás meg idegesség.

2010. aug. 31. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!