Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyszerre ivással vannak...

Gyógyszerre ivással vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Milyen gyógyszer volt? Az antidepik milyenek alkohollal?

Érdekelnek véletlenül sikerült élmények, bármilyen ismerős elmondása, stb.



2021. júl. 30. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm ivott jó sok pálinkát valami fájdalomcsillapítóra. Este próbált gyalog hazamenni, de majdnem egy autó elé esett, mert össze-vissza ment és elajult.
2021. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 6 évig szedtem antidepit. Buliztam és ittam ha úgy alakult. Felpörgetett. Mániás lettem. Nem lehetett lelőni. Ha egy szemre veszed be, nem biztos hg hat. Egyszer vettem be nyugtatót aztán bulizni hívtak. 1 feles után nagyon álmos lettem
2021. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Az antidepikkel kapcs.-ban nincsen tapasztalatom, viszont egyéb gyógyszer plusz alkohol kombóról tudok nyilatkozni.

Saját tapasztalat ( sajnos) : általában a gyógyszerre ittam és nem fordítva, de sokat nem módosít, a lényegi hatás ugyanaz.

Esetleg időben térhet el, ital után gyógyszer vmivel kevésbé hat, mintha gyógyszerre innál, az alkohol felszívódása miatt, de ez is egyénfüggő.

Én volt, hogy sörre frontint, később sörre altatót szedtem be.

Persze nem halálos mennyiséget,annyira azért vigyáztam...bár azt mondom, 1-2szer a JóIstennek köszönhetem még, hogy élek.

2021. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elírtam véletlenül, helyesbítek:

általában alkoholra( ivás után) vettem be gyógyszert és nem fordítva.

2021. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alkohol+frontin, altató ( stilnox, sanval, gerodorm stb) , egyéb tudatmódosítók kombinácioját nem javaslom senkinek, aki még ebben a világban tartósan szeretne jelen lenni :)
2021. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!