Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kábítószer használók! Most...

Gyorki92 kérdése:

Kábítószer használók! Most komolyan, mi a jó a kábítószerekben? Nem gondoltok a következményeire?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 01:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ha valaki lesüllyed a mélypontra, nem kell, hogy még lyukat is vájjon magának, hogy még mélyebbre merülhessen. És nem az olyanokról beszélek, akik rádöbbennek, hogy mit csináltak eddig, és elmennek rehabilitációra. Minden tiszteletem az övüké, mert biztos, hogy kutyakemény dolgok elé néznek. Ők gondolnak arra, hogy mik a következmények, nem úgy, mint amit a kérdésemben tettem fel.

De egyébként is, ha egyszer valaki a mélyponton van, nem könnyebb egészségesen javítani rajta? Mindig van valami, amiért érdemes próbálkozni.

2010. szept. 7. 16:26
 12/17 anonim ***** válasza:

09-07 16:26


A mélypont az életed mélypontját jelenti, amiről neked halvány fogalmad sem lehet. Amikor sz@rul érezted magad az nudli, ahhoz képest, amikor egy függő beteg ember eléri a saját mélypontját, ahonnan nincs hová süllyedni!


Semmi értelme ezen vitatkoznunk, amíg teljesen vaknak számítasz e téren! Mondtam már párszor, beszélgess el olyanokkal, akik tudják mit jelent úgy élni!

2010. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"09-07 16:26


A mélypont az életed mélypontját jelenti,..."


A kommentjeid alapján te azt gondolod, hogy aki kábszeres, csak annak van mélypontja, és ha valaki nem szed semmilyen drogot, akkor annak nem is lehet az életében igazi mélypont. Hát... érdekes gondolkodásmód.

De még mindig nem vetted észre az előző kommentemet: nem azokkal van a bajom, akik próbálnak kikecmeregni belőle, hanem azokkal, akik tökéletesen jól érzik magukat, és nem lehet elrángatni sem őket rehabra. Magyarán a partydrogosokat, akik azért drogoznak, mert "menő". Ők nekik hol a mélypont? Ha szerencséjük van, akkor észre veszik magukat, hogy mit is csinálnak, és akkor jön náluk is a mélypont, hogy "jajj de elrontottam az életet a droggal". De az előtt? Amíg csak felvágásból csinálják? Vagy ha egyáltalán nem veszik észre? Az miért jó?

2010. szept. 11. 17:05
 14/17 anonim ***** válasza:

A party drogosok, nem igazán drogosok!


A mélypontodat lehet hogy azthiszed elérted, de szerintem még a közelében sem jártál. Max hullámvölgyed lehetett. A mélypont, azért mélypont, mert onnan már csak egy hajszál választ el a haláltól.

2010. szept. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Rólam le lehetne szállni végre, egy szóval nem említettem eddig, hogy egyáltalán mélypontomat éreztem volna valamikor. Nem siránkozok, hogy jajj de szar az életem, nem próbáltam meg ál-öngyilkos lenni, mint sokan akik ezzel hívják fel magukra a figyelmet.

De még mindig ugyan az a kérdésem: ha tudják, hogy a drogoktól meg fognak halni előbb-utóbb, akkor miért csinálják? Ha meg akarnak halni, akkor miért nem egy olyan módszert választanak, ami kevesebb szenvedésen viszi keresztül őket? Ne érts félre, nem azt aka

2010. szept. 13. 16:31
 16/17 A kérdező kommentje:

Na, francba. Folytatom:

Ne érts félre, nem azt akarom, hogy legyenek öngyilkosok, de nem mondhatják azt, hogy azért drogoznak, mert megunták az életüket.

2010. szept. 13. 16:32
 17/17 anonim ***** válasza:
Aki meg akar halni az meg is hal! A drog nem öngyilkolási szándékkal van. Az egy menekülés az élet és az őket ért sok trauma elől amik a mélylélektanban gyökereznek. Az öngyilkossági kíserletek döntő része egy tudat alatti figyelemfelhívás és segítségkérés! Az ilyen emberek lelkileg betegek, és nem kérheted számon rajtuk amit tesznek, max megmutathatod nekik a lehetőségeiket.
2010. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!