Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja, rák?

Mi lehet a baja, rák?

Figyelt kérdés
Az anyukámnak 6 cm afta van a torkába és a nyelvén is sok van. 15 éve tart és nem találtunk rá gyógyszert. Az orvosok is sza...nak az egészbe(Kaposváron). ha tudtok jó orvost vagy valamit segitsetek
2010. aug. 27. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
budapest, bőrklinika,mária utca.
2010. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon jó orvosok Kaposváron, csak ki kell fogni.. Sajnos nem tudok nevet mert a családban utoljára 8 éve volt ilyen gond de nagyon kedvesek és ügyesek voltak.. de volt köztük bunkó is.

Bocsi, ez nem volt nagy segítség:)

2010. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Termeszetgyogyasz, taltos gyogyitok!
2010. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem bnömnek voltak ilyenek de az egész szájába!nemtudott enni,beszélni és még hasonló dolgokat.majdnem belehalt!keressetek egy jó orvost,sürgősen!
2010. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
jajj nehogy természetgyógyászhoz menj... csakis igazi orvos.
2010. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, keressetek másik orvost, ha kell akkor ne kaposváron! pécsen pl... vagy akárhol. de ez így nem állapot... tudom milyen érzése lehet, nekem annó mandulagyulladásom volt és attól lett aftás a torkom, nyelni nem tudtam... szóval keressetek valami normális dokit!
2010. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát igen lassan már megnémul anyám a fájdalomtól. az evés dolog neki se megy. igyis elötte elzsibasztja a száját érzéstelenitővel. azért kösy és ha láttok valahol valami jó linket vagy egy jó orvos nevét akkor gépeljétek a kérdésem alá légyszy
2010. aug. 27. 22:58
 8/9 A kérdező kommentje:
neki is voltak problémái a manduláival. ki is lett véve. a gond az h messzi orvost nem nagyon tudunk bevállani mert van egy hugom aki hát még elég picike
2010. aug. 27. 23:00
 9/9 anonim ***** válasza:

(22:33-as vagyok)

bnöm az 2-3hónap alatt gyógyult ki belőle nagy nehezen,a mája elég sz'r állapotban van.utána pedig vigyáznia kellett,mert még egy megfázás is veszélyes lett volna mert annyira legyengült a szervezete.remélem vele nem ilyen lesz,jobbulást anyukádnak! :)

2010. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!