Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés mikor megműtenek?

Milyen érzés mikor megműtenek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem lehet érezni,mert elaltatnak.Ha kisebb műtétről van szó,például fogászati műtét,akkor pedig érzéstelenítenek,bár manapság már néhány fogorvosnál is lehetséges altatás.
2010. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
SEmmilyen. Alszol, vagy szedálnak. Utána fáj. az nem fajintos.
2010. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Krvára kiszolgáltatott, mert úgy bánnak veled mint egy darab hússal.


Sokszor az emberi méltóságodat is megtörik, ha nem vagy vmi gazdag milliomos aki már előre tejelt..

2010. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem nagy poén. mikor tolják beléd a katétert te meg ugrálsz mint a rehabos.
2010. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg a kiszolgáltatottság érzése a legborzasztóbb, és a legnehezebben elfogadhatóbb! - nőgyógyászati műtétem volt, rettegtem a gondoltattól, hogy elaltatnak, és azt tesznek velem amit akarnak (gyakornokként több műtéten bent voltem, hát... nem éppen segítettek ezek az élmények)! Nagyon nehéz volt elfogadni, hogy ennyire át kell adnom magam pár embernek, akiknek ez is csak egy lesz a sok műtét közül... ezt az érzést kell valahogy legyőzni, elfogadhatóvá tenni, és már nem is olyan szörnyű.
2010. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jön a vicces gáz, mondják számolj el tízig, erős zuhanást érzel közben vénásan beadják a propofolt aztán arra ébredsz, hogy forog körülötted a világ és duplán látsz - ha altatnak. :D
2010. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és egy térd műtétem lesz és bevallom félek. Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 26. 22:17
 8/9 anonim ***** válasza:
engem csak érzéstelenítettek....
2010. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól nem kell félned, hogy fájdalmad lesz , semmit sem fogsz érezni, mikor pedog felkelsz az lesz az első gondolatod, de jó túlvagyok rajt - hatalmas megkönnyebbülés :)
2010. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!