Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Külső aranyerem ha nem fáj/vér...

Külső aranyerem ha nem fáj/vérzik és néha vissza is tudom nyomni akkor ezzel elmehetek proktológushoz?

Figyelt kérdés

örökké csak nem csinálhatom ezt.. plusz nagyon kellemetlen érzés és zavar

tudna ezzel valamit csinálni a proktológus?

hátha valaki esett már át ezen és tudna segíteni

reparonnal kenegetem és a kúpot is ajánlották sokan de nekem nem fáj hanem kint van.. hiába kenegetem meg használok kúpot ettől nem megy vissza



2021. jún. 25. 07:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem elmúlt egy-két hétre, aztán ma reggel újra volt vér...
2022. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom 11-es válaszoló.. lehet megerőltetted nagy wécénél vagy nehezet emeltél.

Nekem is kijött múlthét hétfőn bár én előtte egy nappal 15km futottam megállás nélkül. Lehet nem tett jót neki, nem tudom. Kenegetem Reparon krémmel ami nagyon jó, nem fáj és kezd helyrejönni.

Csak hát lehet mást sportot kell választanom vagy pedig nem szabad ilyen sokat futnom.

2022. febr. 21. 19:14
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha elmúlna végre..
2022. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Egyik munkatársam (54 éves) szülésnél jött ki és amikor sok ülőmunkát végzett. Csak kétszer. El fog múlni ne aggódj. Sok víz, rostban gazdag ételek, ne emelj nehezet, ne erőltesd a nagy dolgot csak jöjjön magától és mozgás. (persze olyan ami nem gond az aranyérnek pl: séta, úszás)

Ha nem múlik el és vérzik is ráadásul akkor inkább az a tuti ha elmész az orvoshoz.

2022. febr. 21. 19:37
 15/15 anonim ***** válasza:
Köszi, azért reménykedem még, hogy elmúlik, de ha újra és újra eljön ez a vérzés muszáj lesz orvoshoz mennem.. Sajna
2022. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!