Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől csattoghat ki folyamatos...

Mitől csattoghat ki folyamatosan a kezem?

Figyelt kérdés

Hétvégente mivel nem dolgozok nincs semmi gond.


Ahogy elkezdem a munkát, ahogy egyre melegebb lesz a kezemen előjön rengeteg kicsi piros pötty. Eléggé érzékenyek. Sudocremmel kenem amikor tudom, elég jól hűsít kellemes érzést ad.

Ezek a piros pöttyek az egész kezemen karomon előfordulnak. Kézfejemen, alkaromon felkaromon de máshol nem. Kantáros nadrágban dolgozok tehát elég meleg van, de pl a lábamon ez nem fordul elő.

Eléggé viszketnek ezek a kiütések.

Nem tudja valaki hogy mi lehet ez és mivel lehet orvosolni?


2021. jún. 22. 05:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen kontakt allergiára tippelnék, amivel a munkahelyeden dolgozol/érintkezel, de otthon nem.
2021. jún. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, mint az első. Van valami anyag, amivel eddig nem dolgoztál, de most már de? Egyébként szerintem megérné ellátogatni bőrgyógyászhoz egy allergia tesztre akár. Sajnos annyira nem olcsó, de legalább megmondja hogy mit használj és utána valószínűleg már tiéd a pálya.
2021. jún. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg allergia ,nekem egy fajta gipszportól volt ilyen hogy tele lett a karom pöttyökkel ,viszketet ,éget a karom. Mivel dolgozol amúgy?
2021. jún. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

napallergia

melegkiütés

2021. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A munkahelyi mosdoban levo kezmoso folyadek? Nekem az gyanus.
2021. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!