Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? (sürgős plíz)

Mitől lehet ez? (sürgős plíz)

Figyelt kérdés
Kaptam egy pár szép fülbevalót. Nem is volt gáz, mert műanyag, de a fülem csak az aranyat és ezüstöt bírja el. az első 2 nap jó volt mert, nem fájt, csak picit, de most picikét vérzik, és fáj ha beleteszem a fülbevalót, legyen az műanyag vagy akármilyen. mitől lehet ez? használhatok utána még fülbevalót? sürgős válasz kellene...
2010. aug. 25. 18:49
 1/4 anonim válasza:

ha csak az aranyat és az ezüstöt bírja, miért tezsel bele másmilyet?

Pár napot sztem ne tegyél bele semmilyet, hadd gyógyuljon egy kicsit. utána meg meglátod.

én nikkelallergiás vagyok, nem kicsit és a nemesfémek körül is csak franciakapcsost tudok a fülebe tenni, a többitől piros lesz, váladékozik, stb. egy időben én is kísérletztem mindenféle fülbevalókkal, hogy hátha mégis jó lesz...

szerintem ne erőltesd

2010. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia!

a fülbevalód nem ilyen nyomós véletlenül???mármint aminek a végére kell dugni azt a pöcköt, hogy ki ne essen...mert nekem is olyan volt, és annyira féltem, hogy elhagyom, hogy mindig nyomogattam...lehet ez a baj nálad is...szerintem vedd ki, és alkohollal kicsit töröld át!

2010. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt írtak egy pár megoldást. Valamelyiket próbáld ki.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek a válaszokat:) kaptam egy olyan tippet, hogy átlátszó körömlakkal kenjem be a fülbevaló végét, és akkor nem b*ssza ki a fülem... majd meglátjuk :) Üdv
2010. aug. 26. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!