Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinél hogy zajlott le a covid...

Kinél hogy zajlott le a covid aki elkapta?

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Azt se tudom,mi az ? Volt ilyen Magyarországon ?
2021. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kicsit fáradtabbnak éreztem magam, aztán még aznap fájt szerte vmim, fejem, mellkason, hónaljba, még a herém is 2x, de csak enyhe belenyilanlós fájdalom. És enyhe láz kb 4 nap.

Aztán 6 napra rá élment a szaglás, ízlés.

De ezek mind egyhe tűneteknek számítottak, ugyan úgy csináltam mindent, mármint karanténban, munka, evés stb. Én 39 pasas vagyok, vékony alkatú és nincsen krónikus betegségem.

2021. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Barátnőm egy hétig volt lázas, reggelente köhögött egy kicsit, utána több mint egy hónapig poszcovid miatt nem tudott edzeni, mert nem bírt a a tüdeje. Nincs krónikus betegsége, 19 éves.

Egyik iskolatársamnak az apukája belehalt. Róla csak ennyit tudunk.

Egyik fiú osztálytársamat nagyon kiütötte, az online órákra sem tudott bekapcsolódni, annyira rosszul volt. 1-es típusú cukorbeteg, 18 éves.

Egyik tanárom könnyen átvészelte, influenzaszerű tünetekkel. 40 körüli túlsúlyos nő.

Egyéb, fél füllel hallott esetekből a nagyon erős fejfájást hallottam többször is.

2021. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tünetmentes volt, szerencsére
2021. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

2-3 napig 38-39-es lázam volt, semmivel nem tudtuk levinni.

Fáradt voltam, aztán pár nap után hirtelen elmúlt. "utóhatása" sincs, szerencsés voltam.

2021. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Az egyik Szombaton keltem arra, hogy pici hőemelekdésem van, enyhén fàj a hátam, làbam, és gyengébb vagyok.

Két napot pihentem, kedden már tudtam tornázgatni itthon, addigra teljesen jól voltam.

Viszont a szaglásom szinte teljesen elment, az ízek se voltak az igaziak, ez megtartott 2 hétig. Fokozatosan jött vissza.

Összességében egy gyenge nátha.

2021. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben estem át rajta, par napig magas láz, és nagyon erős vegtagfajdalom volt,enyhe köhögés. Aztán 3 nap múlva elment a szaglasom másfél hétre. Más nem volt, könnyen megúsztam szerencsére.
2021. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!