Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik mai napig nem kértek...

Akik mai napig nem kértek Covid oltást milyen okok miatt nem?

Figyelt kérdés

Továbbá minek kellenie történnie, hogy meggondoljátok magatokat? (Már ha ez lehetséges)


Nekem pl van ismerősöm aki "hosszútávú mellékhatásoktól" tart, de azt mondja ha jövőre sem jelentkeznek az oltottaknál problémák akkor ő is beoltatja magát ha még komolyan jelen lesz a SARS-CoV-2.



2021. jún. 8. 23:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Mert nem létezik a "Covid"
2021. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Mert kísérleti stádiumban vannak. Én azért azt gondolom, hogy létezik a vírus, nevezzük akárhogy, ám én se gondolom feltétlen, hogy annyira súlyos, ahogy be van állítva, már csak, ha arról van szó, hogy egy sima vérvételre kell 1.5 hónapot várni, napolnak fontosabb vizsgálatokat, lehet egy influenza is komollyá válna. Valami van, de hogy szándékosság áll a dolog mögött az szerintem elég egyértelmű, hogy ez politikai, üzleti érdek, jó kérdés, konteó ide vagy oda, ez már inkább összeesküvés-gyakorlat.
2021. jún. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A "nem létezik a Covid" így másfél évvel a járvány kitörése után nálam már az ilyen lapos föld, chemtrail, 5G halálsugár szint... nem komolyan vehető.


Lehet azt mondani hogy mesterségesen előállított hát oké simán benne van. Vagy hogy túl van parázva. De hogy nem létezik? Vicc.

Emiatt kell csúsztatni egy műtétem is mert olyan sok ember van Covid miatt kórházakban viszont az én bajom nem komoly így ráér. Ha nincs Covid mi a jó francért feküdnének ennyien kórházban? Igaz már gyorsan javul a helyzet de azért így tavasszal/nyáron nehogy azt mond hogy influenza.


Bár gondolom erre is rámondanád hogy ezek is kamu adatok. De sajnos nem mivel anyám egészségügyben dolgozik és még soha nem volt közel sem annyi ember lélegeztetőgépen a városunkban mint február és március környékén. De biztos csak random ráraktak betegeket gépekre nehogy már csak ott porosodjanak az alagsorban nem?


De tudom ajánlani azt is hogy kicsit nézz utána Indiában mi zajlott az elmúlt 1 2 hónapban. Tényleg nem kell mélyre ásni.



#2


És mikortól lehet azt mondani szerinted hogy már nincsenek kísérleti stádiumban? Én speciel február óta be vagyok oltva Astrával és még mindig ugyanúgy élek és virulok. Ha lent volna valami mellékhatás ennyi idő után már rég kiderült volna nem? Olyan még sosem volt hogy egy oltás hatása évekkel később jelentkezzen. H1N1 oltásra se vártunk 3 4 évet.


Nem a Sars Cov2 az első koronavírus tehát a vakcinafejlesztés sem 0 ról indult mivel már évtizedek óta ismerjük a koronavírusokat. Plusz se ilyen fejlett technológia se ennyi pénz nem volt még vakcinába öntve így nem olyan meglepő hogy ez most hamarabb lett kész mint a korábbiak a történelem során.

2021. jún. 9. 02:26
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
3. Na, ott a pont az utolsó bekezdésedben. Tegyük fel tényleg így van, ahogy írod, s tesztelték ezeket a vakcinákat, akkor megint csak felmerül a kérdés, hogy mennyire volt előre eltervezett ez az egész, merthogy laboratóriumból szándékosan engedték ki, az is biztos. Nézd meg egy-két vakcina gyártó bevételét, drasztikus növekedést értek el. Viszont az egyik szaktekintély, Dr. Szlávik Jánosunk is elismerte, hogy gyakorlatilag egy kísérlet zajlik, s ezt éppen egyenes adásban az ATV-ben nyilatkozta, ami még nem laposföldhívő gyatorna, ha nem tévedek. Mellesleg, én jobban bízom az immunrendszeremben, aztán, ha évek múlva se lesz semmi negatív hatása a vakcináknak, üsse kő, én is beoltatom magam.
2021. jún. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az a gyanús az egész történetben, hogy úgy állítják be, mintha a COVID egy gyógyíthatatlan betegség lenne. A tüneteket is mutató fertőzötteket meg sem vizsgálja senki (kb. mintha leprások lennének), otthon ülnek és várnak karanténban, amíg nem lesz elég súlyos az állapotuk ahhoz, hogy mentő vigye be őket a kórházba. Ez azóta sem változott, hogy az orvosokat beoltották. Szerintem ez nem normális. A súlyos állapot megelőzésével nem foglalkoznak, pedig vannak gyógyszerek és vitaminok, amik segíthetnének. Így nem csoda, hogy annyian kórházba és lélegeztetőgépre kerülnek.

Aki ért angolul, annak ajánlom ezt a videót, amelyben Dr. Peter McCullough beszél a Texasi Szenátus előtt, és többek között elmondja, hogy a korai kezelés az esetek 85%-ában megakadályozza a súlyos állapot kialakulását és a kórházba kerülést:

[link]

Olyan érzésem van, mintha szándékosan és szisztematikusan akadályoznák sok országban (nálunk is) a COVID hatékony megelőzését és gyógyítását, és hatékony gyógyszerek használatát annak érdekében, hogy az oltást állítsák be az "egyetlen megoldásnak" a járvány ellen.

Másrészről rengeteg ijesztő dolgot lehet olvasni és látni a vakcinák mellékhatásairól, első és másodkézből is. Személy szerint én nem tenném ki magamat potenciálisan súlyos mellékhatásoknak, inkább maradok a kontrollcsoportban. A vírustól nem félek, és nem hiszem el, hogy egészséges emberként nagyobb veszélyt jelenthetek másokra, mint akik be vannak oltva.

"Olyan még sosem volt hogy egy oltás hatása évekkel később jelentkezzen." - Dehogynem volt. Pl. a Dengvaxia oltás áldozatai között volt olyan (addig teljesen egészséges) gyerek, aki két évvel később halt meg, az oltás immunrendszerre gyakorolt hatása következtében. Egy új gyógyszer vagy oltóanyag klinikai vizsgálatai (amikor embereken vizsgálják) átlagosan 6-7 évig tartanak normál esetben, MIUTÁN a hatóanyagot kifejlesztették (ami szintén nem kis időbe telik) és MIELŐTT elindítják az engedélyezési folyamatot. Mit gondolsz, miért?

2021. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

"Akik mai napig nem kértek Covid oltást milyen okok miatt nem?"


1. Az egyik reteg bizonytalan, hogy esetleg lesznek mellekhatasai hosszu tavon is, fel esetleg. De ez a reteg nem tamadja azokat, akik az oltast kertek, hanem inkabb csendben megfigyelök. Rengeteg informaciot összegyüjtenek, pro es contra, es nem tudnak dönteni, ezert inkabb varnak meg.


2. A masik reteg csak olyan informaciokra nyitott, ahol arrol van szo, hogy az oltas veszelyes, es a laborbol jött ki, stb. Ezek altalaban az összeesküves hirekben hisznek. Az intelligencia szintje ennek a retegnek igen alacsony. Makacsok is, es agresszivan, durva megjegyzesekkal tamadjak az oltaspartiakat.


Ha megfigyeled itt a GYIK-on, a legtöbb oltasellenes a 2. kategoriaba tartozik.

2021. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Az előzővel tökéletesen egyetértek.
2021. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
6. Meg tudod cáfolni az ellenkezőjét annak, hogy laborból jött ki? Ha nem, akkor a te gondolatmeneted is épp olyan konteó. Én pont az oltáspártiaknál látom, hogy képesek a másik halálát kívánni, mindenféle jelzőkkel, fenyegetik, ami simán büntetőjogi kategória.
2021. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Ez mar meg van cafolva hivatalosan is.
2021. jún. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Előre szólók, hogy több Covidos volt a családomban többen kerültek kórházba is. Egy családtag el is hunyt és ő volt az egyetlen aki oltva volt ( kínaival ). Elsőkézből tudom mi volt március-április környékén a kórházakban. a kórterem fele oltott volt és általában sokkal dúlyosabb állapotba voltak, mint az oltatlanok. Én köszönöm nem kérek az oltásból, semmi esetre sem.
2021. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!