Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tiszta pattanás vagyok, mit...

Tiszta pattanás vagyok, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Belféle arcbénulásom volt.A fél arcom le volt bénulva.Szteroidot szedtem 2 hétig.Milgammát.És nagyon pattanásos vagyok.Rendesen rémisztő.


Az arcomon , a hátamon végig , a mellem között , sőt még ott is...egy picit...


Mit csináljak ? Am lány vagyok


2010. aug. 25. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Aknesol.. elég erős, leszárítja a pattanásokat, de óvatosan, ne kenj túl sokat.
2010. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez egy kicsikét segíthet:

Minden este öblítsd le az arcodat hideg vízzel,az megtisztítja pórusaid....

2010. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb, ha bőrgyógyásszal iratsz fel mosakodó krémet, és valószínű Zyneritet is kapsz - tényleg hatásos, nekem 2 hét alatt hihetetlen javulást okozott ( és mivel a steroidos gyógyszer okozta valószínű a csúnya pattanásokat, idővel alapban javúlni fog a helyzet, fel a fejjel!)
2010. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is használtam Zyneritet de egy idő után nagyon szárította a bőröm,egyébként tényleg jó.

ami nekem még nagyon bevált a szappannal arcmosás reggel este,meg garnier 3 in 1,és egy ilyen barackos arcradír is.

szolárium is segíthet.de a legjobb tényleg,ha a bőrgyőgyász ír fel valamit.

2010. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én nagyon-nagyon sok krémet meg minden lóf*szt kipróbáltam de semmi se használt, elmentem bőrgyógyászhoz ránézett mondta hogy, Isotrexin-t váltsak ki ez jó lesz.Megvettem használtam 1-2 hónapig és szinte teljesen eltűntek(nagyon durvák voltak + hegesek de ez nagyon jó cucc, én ezt ajánlom.
2010. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aknesolt már használtam de nem jó rá nem elég erős
2010. aug. 25. 14:16
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Az ISOTREXIN gél valóban nagyon hatásos, viszont csak orvosi rendelvényre adják ki.(mivel antibiotikum tartalmú készítmény) Nem biztos, hogy ez a szteroidok után jól jönne a bőrödnek!Először(néhány napig esténként) próbálkozz meg természetes anyagok használatával, mint uborka, élesztő, kefír...ezek nem biztos, hogy beválnak, de egy próbát megérnek, utána jöhet a célzottabb kezelés!

2010. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia én mindent kipróbáltam,de rajtam csak a roaccutan segített.A legjobb gyógyszer akne kezelésére.Nekem a kórházban nem írták fel,mert elég erős szer,ezért elmentem egy magán bőrgyógyászhoz ő viszont egyből felírta.Visszanyertem az önbizalmamat és semmi heg nincs az arcomon!Remélem,hogy tudtam segíteni!
2010. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy köszönetet azért írhatnál a válaszolóknak!
2010. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!