Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkor lesz mandula mütétem?

Akkor lesz mandula mütétem?

Figyelt kérdés
sziasztok.14 éves vagyok már jo pár éve járok az orvoshoz hogy emg van duzzadva a nyirokcsomom és fáj.nem foglalkoztak vele.(peddig voltam már vele jo pár orvosnál) most elmentem egy uj orvoshoz aki azt mondta hogy krónikus amndula gyuladásom van szoval ujból és ujból vissza jön és néha elmulik.(gyerek koromba már kiakarták venni,de elmaradt) nem rég voltam vérvételen de az nem mutatta ki hogy gyuladásom lenne a szervezetembe. Ma beutalt az orvos fül-orr gégészhez. megnézte a mandulámat és az elsö kérdése az volt mikor szedjük ki. mondta hogy emnnem ekll altató orvoshoz meg még a házi orvoshoz szoval most már biztosra kiveszik avgy csak ha az altató orvos is rá bolint(vagy csak töle az altatás függ?) bocsi ha hosszu voltam és elöre is köszönöm.
2010. aug. 24. 18:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!