Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig fáj még a lábam? Többi...

Meddig fáj még a lábam? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kb. 1hónapja elestünk haverommal motorral,és a motor ráesett a lábfejemre.Egy kis ideig nem éreztem a lábam,nem is fájt,utána szúrt,másnap pedig rá se tudtam állni.

Pár nap múlva nagyon sokat javult,kocogni is tudtam,de azóta semmi.Voltam orvosnál,megröntgenezte nem talált semmit,annyit mondott h semmit sem kell vele csinálni csak pihentetni,de azóta se javul a lábfejem.Volt már pár sérülésem foci közbe de egyik se tartott eddig.

Meddig tart még,saját tapasztalatok esetleg??


2010. aug. 24. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer bevágtam a földbe az egyik lábfejem, (suliban tornaórán kötéllel lendültünk át egyik szekrényről a másikra, és alacsonyan fogtam meg a kötelet), és vagy félévig fájt utána.
2010. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jegelni kellett volna akkor,amikor a serules tortent.


Jelenleg csak labfurdot tudsz hasznalni es feketenadalyto kenoccsel bekenni, es tornaztasd a labfejedet.


A foldon ulve huzd ki magad, a labaidat pedig teljesen nyujsd ki. A kezeiddel tamaszd meg magad, a csipod mellett a foldon.

Eloszor a labujjaidra figyelj, es lassan hajlisd hatra majd elore, de a bokad ne mozduljon el kozben. 10x


Ezutan a bokaban hajlitod mindket labfejet hatra, majd elore, amennyire csak lehet. 10x


Ezutan kicsit tedd szet a labaidat, de a sarkad maradjon a foldon, es a jobb labfejeddel korozzel az ora jarasaval megegyezo iranyban 10x, majd 10x ellentetes iranyban.

Tedd ugyanezt a ball, majd pedig mindket labfejeddel egyszerre ismeteld meg a gyakorlatot.


Ezeket a gyakorlatokat vegezd el mindennap, es mar par nap mulva erezni fogod a javulast.


Jobbulast!

2010. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!