Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lenne ilyenkor a legjobb?

Navajonkivagyok kérdése:

Mi lenne ilyenkor a legjobb?

Figyelt kérdés
Sajnos csütörtökön szétmentünk a párommal. Kicsivel több mint fél évet voltunk együtt, viszont ezalatt a fél év alatt rengeteg tervünk volt. Saját ház szerzése, házasság, gyerekvállalás. Konkrét tervünk volt mindenre, vele terveztem az egész életem. Mivel fél hónappal később kirúgtak a munkahelyemről miután összejöttünk, elvesztettem az albérletemet és hozzá költöztem és az anyjához. Csütörtökön megmondta hogy nekünk ennyi volt, este már az egyik haverom rángatott le a sínekről totál részegen. Oda a lakhatásom, a kapcsolatom és kishíján a mostani munkám is. Jelenleg anyáméknál vagyok akik ahogy tudnak támogatnak ami ad is egy kis reményt de azóta se keres egy barátom sem, pedig szinte mindegyik tudja mi a helyzet mert elbúcsúztam tőlük. Nagyvonalakban ennyi a helyzet 24F

2021. máj. 23. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed akkor egy pszichologus, és egy ideiglenes munka, hogy legalább minimális bevételed legyen.
2021. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pszichológusra sajnos nincs pénzem, nem tudom mennyibe kerül de biztos nem olcsó. Munkám az van jelenleg
2021. máj. 23. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :(

A helyedben felhívnám a barátaimat, azt is elmondanám, hogy rosszul esett, hogy nem kerestek, beszéljétek meg. Más lelkiállapotban vagy most, ilyenkor előfordul hogy nagyon máshogy látunk helyzeteket. Szükséged lesz a barátaidra.

Másrészt kezdj el munkát keresni, segíts otthon, járj ki a szabadba, sportolj, szervezz magadnak programokat, de engedd meg azt is hogy szomorú legyél.

Vannak ilyen mélypontok az életben, de ne keseredj el, 24 éves vagy, még rengeteg minden fog történni Veled, fogsz majd találkozni egy lánnyal, akivel lehet minden sokkal jobban fog működni, mimt az exeddel. Fel a fejjel!

2021. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De pont ez az hogy mindig én keresem őket, és már beleuntam hogy én futok azért hogy valaki is foglalkozzon velem. Baráti körből nemnagyon van olyan személy aki ebben a helyzetben felkeres hogy mi a helyzete
2021. máj. 23. 14:39
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
Ilyenkor ismerszik meg, hogy ki a barát, s ki a haver.
2021. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek több választ reméltem.
2021. máj. 24. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!