Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy "túl jó" lenne...

Létezik, hogy "túl jó" lenne a hallásom?

Figyelt kérdés
Sokszor beszélnek hozzám, mellettem, és mondom az illetőnek, hogy ne kiabáljon már mellettem. És mindenki mondja erre, hogy de hát, nem is kiabál, hanem normálisan beszélt. És, sokszor olyan dolgokat is hallok, amit más nem. pl, csörög a telefon, én mondom de senki nem hallja. Aztán mindig mondják, hogy "de jó a hallásod." Létezne, hogy jobb a hallásom, mint másoknak? Mondjuk sose hallgattam ordítva a zenét, és se TV-t, nem járok moziba, se diszkóba, engem nagyon írrítál a hangos zene. Akkor lehet élesebb a hallásom mint másoknak?
2010. aug. 23. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Max érzékenyebb vagy az átlagnál.
2010. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Simán lehet, ahogy pl. az emberek szeme se egyformán éles már születéstől kezdve. Manapság meg mindenki bömbölteti a zenét meg a diszkóba is nagyon hangosan szól tehát romlik az ember hallása.
2010. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te egy tünde vagy!
2010. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de nem foglalkoztat ilyen komolyan. :) Általános iskolai rutinvizsgálaton kiderült, hogy jobb a hallásom, mint az átlagnak. Hasznos, bár néha idegesítő, ha a fölöttünk lakó gyerekétől nem tudok aludni (amit a lakótársam nem is hall :D ). Örülj neki. :)
2010. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem is éles a hallásom, engem nagyon zavar néha. PL anyukám reggel felébred, kimegy a konyhába, és 2 zárt ajtó mögül felébredek arra, hogy elkattintotta a gyújtót...

mivel anyukám rosszul hall egy kicsit, ezért furcsának tartja, és nem is hiszi el igazán, hogy én arra felébredek. Vagy pl. kifogyott az illatosítóból a töltet, és csak anélkül próbálkozott fújni. Na, én erre is képes vagyok felébredni éjjel :)). Pedig nem hangos.

Ha magamban vagyok, elég, ha kb 10-esen van a tv hangerője.


bár énrólam nem állapították meg soha, hogy élesebb a hallásom az átlagnál.

2012. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!