Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj s fejem ha mozgok,...

Miért fáj s fejem ha mozgok, ha lehajolok, ha felállok vagy ha vmi rázkódás van?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ilyen?
2010. aug. 23. 23:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem! Köszönöm :)
2010. aug. 24. 00:09
 12/14 anonim ***** válasza:

igen, nekem is volt régen, én "fájó golyó"-nak hívtam :D:D

mert olyan volt mintha vmi gömb lenne a fejembe ami mozgás hatására mozog. Semmi bajom nem volt, és legtöbbször akkor jön nekem elő hha sírok.


21/L

2010. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A nyirokcsomó gyulladás velejárója simán lehet, nekem is volt, kb két hét alatt múlt el az összes tünetem. Ilyenkor sokkal több folyadék kell, de lehet az alacsony vérnyomás, alacsony vércukorszint is.
2010. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Voltam ma orvosnál,de azt mondta hogy ő még nem is hallott ilyet!!!! Annyira hülye orvosok vannak... Nem is érdemes menni hozzájuk,úgy sem tudnak semmit! Elküldött szemészetre,mert más nem jutott eszébe. Rossz a szemem,az igaz,de 1000%ig biztos vagyok benne,hogy nem amiatt van. ááá mindegy is. lesz,ami lesz...
2010. aug. 24. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!