Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? (Kérdésed túl...

Mitől lehet ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom orvoshoz nem szeretnék menni vele. Nagyon messze van a körzetis amióta áttették máshova és az orvosom sem a legkedvesebb.

Már lassan 2hete megy a hasam. :S Elsőnek azt hittem a fürdőben szedtem össze valamit, vagy olyat ettem. :s De már tuti nem az. Lassan 2hete és napi 4-5-6 alkalommal. Enni alig eszek így tényleg nem tudom mitől van ez.

Szerintetek mitől lehet?


2010. aug. 23. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Erős vírusfertőzés. nagyon nem tudsz tenni ellene. menj a dokihoz mondd neki h "naponta többször megy a hasad immáron 2 hete" Ad vmi erős tabit azt kész.
2010. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk összeszedtél valami baktériumot. Én annak idején a Campilo nevűt szedtem össze, másfél hétig nem mentem dokihoz, csak akkor, amikor már véres volt. Felírt egy gyógyszert és rendbe jöttem.

Mindenképpen menj orvoshoz, mert egyrészt fertőző is lehet, másrészt pedig a hasmenés nem játék, ha ilyen régóta tart.

2010. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!