Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Este találtam 3 (talán) ágyi...

Este találtam 3 (talán) ágyi poloskát a falakon, ágy körül. Reggelre 2 kis fekete mozgó pöttyöt is láttam, s mikor szétnyomtam őket, szétpukkantak, s vér maradt a helyükön. Csaknem bolháim is vannak?!

Figyelt kérdés
Éjjel villany mellett aludtam,mert a poloskáknak tudtam be a csípéseimet.De most totál kétségbe estem, hogy tán azok is vannak.
2010. aug. 23. 09:09
 1/4 anonim válasza:
hívj ki egy szakembert!
2010. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azok nem bolhák, hanem pár napok kispoloskák, úgy néznek ki, mint egy minipók. 1poloska=1000db pete!! A vér meg azért jött belőlük, mert megcsíptek. Villanyfény mellett is csípnek ugyanúgy.

Szórd körbe az ágy mellett bórsavval, spriccelj rá vizet, ez valamennyire visszaszorítja őket, míg szakembert hívsz.

2010. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igaza volt az utolsó hozzászólónak, azok is poloskák voltak. Este kijöttek, s mindent kipermeteztek... Remélem elpatkolt mind...
2010. aug. 25. 15:48
 4/4 anonim válasza:

A poloska sajnos sokkal alattomosabb, és veszélyesebb

mint a bolha.A poloska is vérszívó, ürüléke hasonlít a

bolháéra.

Lantos Imre eg. gázmester

2011. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!