Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom akkor, ha...

Lehet valami bajom akkor, ha 4 nap alatt 2db hasfogót veszek be?

Figyelt kérdés

Megyek nyaralásra barátaimmal, és nem 5perc a wc-zés. Ráadásul meg is fog jönni,és úgy macerásabb a dolog.:S


Lehet ebből bajom ?


17Lány


2010. aug. 22. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Igen, meghalsz. De nem kár érted.
2010. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerinted ez a válasz nem hasznos.
2010. aug. 22. 20:26
 3/6 anonim válasza:

Attól függ.

Ha szorulásos vagy, be ne vedd, mert bélelzáródásod lehet, és azt csak műtéttel lehet megoldani.

Ha hasmenéses vagy, akkor nem ártasz vele (nekem kapásból 2 hasfogó kell, hogy el merjek hosszabb útra indulni (de nekem IBS-em van)

Azért ne hasfogóval oldd meg, szerintem a barátaid is járnak WC-re

2010. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem is hallottam még hasfogóról. Ezt miért kell szedni? Ha nyaralni megyünk, ne kelljen WC-ni? De hát miért ne? És ha nem normális a szekleted, miért nem azt nézeted meg?
2010. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

HAsfogó az Enterobene, vagy az Imodium.

Tudod, ha valaki stresszes, hasmenéssel is társulhat, és arra jó az ilyen.

Természetesen kapásból, ismeretlen eredetű hasmenésnél nem szabad ilyet bevenni, mert pl. ha vírusfertőzés áll fenn, jobb, ha mielőbb kiürül (ilyenkor széntabletta a megoldás), a hasfogók nagyobb kárt tudnak okozni.

NEkem sajnos van már rutinom, amikor el tudom dönteni, hogy vírus, vagy más okozza-e.

És természetesen kivizsgáltak már ez ügyben :)

2010. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen barátaid vannak,hogy nem mersz előttük WC-re menni?Meg mi köze a mensesnek a széklethez?Nem értelek,hogy képes vagy egy nyaralás miatt felborítani a normális ritmusodat.Miért kell rögtön tablettákhoz nyúlni?Szerintem ők is fognak WC-re menni a nyaralás alatt nem csak te.És lehet,hogy nekik sem 5 perces a dolog.Na és?Igen,lehet belőle bajod,mert ha nincs hasmenésed akkor miért is veszel be székletfogót?Szerintem nem éri meg,de te tudod...Ilyen fiatalon már ilyenekkel mérgezed magad?Én nem ajánlom...
2010. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!