Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érzetek erősítése? Túl tompák,...

Érzetek erősítése? Túl tompák, homályosak :S

Figyelt kérdés
Szóval. észrevettem, hogy semmit nem "érzek" úgy igazán... Tehát persze, látok, hallok, érzek stb..., de csak olyan monoton, átlagos, felszínes formában. Még a szexuális érzéseket, gyönyöröket sem tudom átélni, mert valamiért képtelen vagyok fókuszálni, koncentrálni, vagy nem tudom miért, de nem sikerül beleélnem magam, átadnom magam az érzékeknek. Erre pár napja döbbentem rá, amikor a kedvenc gyümölcsrizsemet ettem, és eszembe jutott, mégis miért a kedvencem? Csak megrágom és lenyelem. Nem "érzem" az ízét. És ez más dolgokkal is így van, a virágok illatától kezdve a szexig... mindennel. Esetleg mit tehetek ezügyben?
2010. aug. 22. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat gondolkozol. Kapcsold ki az agyad, ne filozofálj annyit, ne kívülről elemezgesd az életed, hanem éld!
2010. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt próbálom tenni. Csak sajnos nem megy, ezért írtam ide :S
2010. aug. 22. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy Kanna (Sceletium Tortuosum) nevű növény, aminek a gyökeréből nagyon picit elfogyasztva (0,1g-ot ajánlott a porított gyökérből egyszerre, mondjuk egy kinyújtott rágógumiba beleszórni, és úgy elrágni), többek között van érzékeket élesítő hatása is.
2010. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlással fejleszthetők az érzékek. Az ingerek ne legyenek durvák, mert az ellenkező hatást érsz el.
2010. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönm :D ÉS véletlenül nem tudod, hogyan lehet ezt gyakorolni? Nagyon megköszönném, nagyon zavar már ez az egész :(
2010. aug. 23. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!