Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen heti 2 maximum 3...

16 évesen heti 2 maximum 3 sör sok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha butább lennék. Eddig is féltem tőle, ezért nem ittam, de szeretem a sört. Töményet egyáltalán nem iszok, nem szeretem. Nehezebben tudok néha filózni érdekes dolgokon, és mintha részeg lennék, (pedig nem) olyan érzésem van. Ezt csak beképzelem, vagy tényleg sokat iszok, vagy "természetes"? :(
2010. aug. 21. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
2-3 sör hogy lenne sok? Ha rendszeresen iszod, az megint más tészta, de nem hinném, hogy ennyitől bármi bajod lenne.
2010. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igyál Radlert!


Az alkoholmentes és még finom is.

Bodzásat vagy citromosat...


Vagy keverj egy üveg sörhöz 2 liter tonikot..


Amúgy jó úton haladsz az alkoholizmus felé, ha tisztán iszod...


Mire 20 leszel már rövidezni fogsz , eres lesz az egész képed meg vörös, a szemed meg sárga és első ránézésre lejön majd mindenkinek hogy piázol..


Még normális nőd se lesz így, kinek kell egy alkesz?

2010. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

: ma 23:38


Te sem sok alkeszt ismerhettél, mind így kezdi..


A legtöbben úgy hogy apa lehordja őket a kocsmába magával.


10 év múlva meg már remegnek a szeszért..

2010. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igaz!!! Az alkoholizmus nem a menyiséget, hanem a rendszerességet jelenti.

Ne is legyen több, minek?! Attól nem leszel kevesebb, ha Te nem iszod segg részegre magad, mint esetleg a többiek.

Talán pont ezért szúr majd ki magának életed csaja!!

2010. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 14 éves korom óta heti rendszerességgel vagyok részeg (nem vagyok rá büszke), de idén a Mensán végzett IQ teszt szerint 130 IQ-m van... szal nem butultam.. eddig:D
2010. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerős kocsmájában állandóan van egy 38 körüli manus, 2 ingyen felesért tisztára sikálja a kocsit kívül belül akár a tűző napon is egy vödör vízből.
2010. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na várj....én nem azt mondtam, hogy részeg vagyok, csak mert jól esik. Minek innék többet?????.....
2010. aug. 22. 00:46
 8/10 A kérdező kommentje:

tegnap 23:41

ezt hogy érted, hogy mind így kezdi? Vannak emberek akik leélték az életüket úgy, hogy ittak sört, de nem lettek alkoholisták. Na most akkor, hogy van ez szerinted? :O

2010. aug. 22. 00:49
 9/10 anonim válasza:
én is 16 vagyok de eddig nem sikerült még egy sört se meginnom annyira rosz sokat próbáltam még a citromos se ment le . Nem tudom mért vagytok oda annyira érte :D A töményitalok az már más tészta :P
2010. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előző vagyok bajod az biztosan nem lesz alacsony az alkohol tartalma a legerősebb sörnek is . Főként árpából és komlóból áll amitől álmosabb leszel .. :D
2010. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!