Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden létező cikket elolvasta...

Minden létező cikket elolvastam, lehetséges módszert kipróbáltam, de semelyik sem segít abban, hogy emlékezem az álmaimra. Valaki javaslat, tanács?

Figyelt kérdés

Szeretnék emlékezni az álmaimra, azonban nem sikerül, bármivel is próbálkozom.

Már akkor elfelejtem őket, mikor felkelek.

Olyan, mintha nem álmodnék soha semmit.

Valaki még tapasztalat hasonlót, vagy valaki tudna olyan módszert javasolni, ami elősegíti, hogy intenzívebben álmodjak és emlékezek is rájuk?



2021. ápr. 15. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Az álmokat nem lehet kényszeríteni, hogy jöjjenek vagy sem. Bár, mégis lehet, ennek az egyik legjobb példája, ha nem szexelsz egy jó ideig, akkor bizony megjön a nedves álom. Szóval ugyanígy, ha valamire szinte egésznap gondolsz illetve valamire nagyon hosszú ideig készülsz elöbb vagy utóbb előfog jönni az álmodban.


Nekem például többször van olyan, hogyha álmodok, akkor akár 3-4 különbözőt is, tehát a példa. Ha lefekszem 8 órakor és elalszok álmodok valamit, kimegyek wc-re, majd újból elalszok újra jön egy újabb álom. És ebből 4 volt a rekordom, hogy egy este mindig álmodtam valami újat, ha felkeltem. De ilyen kb. évente talán 5-ször fordul elő és ugye ennyiszer nem is kelek fel max. 2-szer, de az is ugye 3 álom az első lefekvéssel együtt.

2021. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem van hogy 10 evvel ezelotti almomra is emlekszek, es masnap is mindig emlekszek mit almodtam, eleg sokszor felkelek ejjel, es akkor mast kezdek almodni, de alt mindre emlekszem masnap, ami meg nem volt olyan kulonleges elfelejtem egy ido utan, de ami olyan kulonleges arra most is emlekszem. Ezekhez altalaban erzelmek/erzesek tarsulnak, lehet pont ez segit benne.
2021. okt. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ja es azt meg hozzatennem, hogy kamionozok, vagyis egesz nap jar az agyam mindenen vezetes kozben, legtobbszor autopalyan megyek ahol nem kell tul sok mindenre figyelni, es 0-24 be jar az agyam mindenen, zenet is ugy hallgatok hogy ne csak a hatterben dunnyogjon valami, hanem konkretan hasson ram, valtson ki erzelmet, vagy valami emleket hozza rakok, vagy nem letezo kepzeleteket, szabad idomben meg nyelveket tanulok, vagy youtubeozok ott is olyan dolgokat amik ismeretterjesztoek, vagy olyan jatekokkal jatszok ahol gondolkodni kell.


Ha igaz amit a tudomany allit, hogy ha nem hasznalod az agyad elbutulsz, ha meg hasznalod egyre tobb ideg jon letre, akkor nekem valami iszonyatos idegrendszer-kaosz lehet a fejemben :D lehet ez is hozzasegit, hogy van hova tarolni a dolgokat...


Ja es utalom az embereket, nem iy erdekelnek a hulyesegeik se a panaszaik se semmi, szoval nalam nincs ures fecseges, se beulni valahova trecselni a semmirol, se semmi ilyen. Vagyis csakis kizarolag olyan dolgokkal foglalkozok amik velem kapcsolatosak, igy vegulis minden pillanatban egy jobb ember leszek, tvzni se tevezek mert olyan sok felesleges hulyeseg megy benne, meg a millio reklam meg ilyesmi ehh...

2021. okt. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!