Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegségem van, így is kötelez...

Betegségem van, így is kötelező ilyen helyzetben iskolába menjek?

Figyelt kérdés

Kiskoromban nagyon odavoltam. izomgyengeségem, tüdőbetegségem stb stb van

Pár éve még pipákat is használtam, szóval ha elkapom a covidot akkor elég rendesen ledönt.

Kötelező így is az iskola?


2021. ápr. 4. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos majd megmondja.
2021. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt kötelező, betegség miatt indokolt esetben bárki lehet magántanuló. Persze meg van ennek a hivatalos procedúrája, nem bemondásra működik.
2021. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen értem, mikor volt a kis enyhítés tanév eleje fele akkor próbáltuk kivizsgáltatni(ilyen papírt szerválni:D) de mivel zárások vannak, nem tudok bejutni a kórházba.
2021. ápr. 4. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan csak akkor tudnád elintézni, ha egy szakorvos kiállítana a betegségeidről egy papírt/igazolást. E nélkül kötelező, igen.
2021. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, de nem fogadnak a kórházba, mindig azt mondják hogy következő hónap, következő hónap...
2021. ápr. 4. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!