Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyek azok az ételek, nasik...

Melyek azok az ételek, nasik amit ne egyek ez miatt?

Figyelt kérdés

pattanásos a homlokom. vagyis hát miteszeres és 1-2 pattanás. ENGEM EZ NAGYON ZAVAR:( melyek azok az ételek,nasik amit semmiképp ne egyek mert csúnyább,pattanásosabb,zsírosabb lesz a bőröm?

légyszi ne azt mondjátok hogy: nagyon fűszeres dolgok. hanem például : szotyi..stb!

most vagyok 14L ..el fog ez múlni? 16 éves koromba mégtöbb miteszerem pattanásom lesz? miért van ez?az osztálytársaimnak nem mindegyiknek ilyen..

szőrnyen zavar..mit tegyek?


2010. aug. 19. 23:07
 1/2 margoz ***** válasza:
Van aki a szotyitól pattanásos lesz,de általában nem tudod csak ugy kivédeni ezeket,ez a börödtől és a pubertástól is van,ezt csak kezelni tudod,börgyógyászal hatékonyabban mint mindenféle kenceficével.Lehet hogy nem elég kivülröl kezekni,én mindenképpen az orvost ajánlom,nehogy csunya maradjon az arcod,de addig is mig eljutsz az orvoshoz ajánlanám a baba szappant mert abban nincsenek irritáló szerek.
2010. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hormon probléma is.Gondolom már menstruálsz....mindig pontosan jön meg?Szedsz fogamzásgátló tablettát?Ezeket is figyelembe kell venni.Ettől függetlenül ne szotyizz,mert attól lehetnek pattanásaid.
2010. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!