Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tinikorban nagyon izzad az ember?

Tinikorban nagyon izzad az ember?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, és már 2009 nyarán is annyira izzadtam, hogy szinte szégyelltem utcára menni. Emiatt akartam feladni az álmom, hogy majd Rómában éljek, mert ott még melegebb van. De most hallottam, hogy ez a tinikor miatt van, és később elmúlik. Szóval ez igaz? Pár év, és újra bírni fogom a meleget?
2010. aug. 19. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.
2010. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, a serdülőkor az izzadásról meg a pattanásokról meg a maszturbálásról szól... de komolyan :D
2010. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Probáld ki a következő szert:Solutio antisudorica,500 Ft körül van vény nélkül kapható.Nekem is tiniként kezdett el erősen izzadni a hónajam és a mai napig azt hittem ezek a hormonok.Kiprobáltam és azóta nem üt át a polómon az izzadság,nem vagyok büdi.


Sérült v. aznap borotvált hónajon nem szabad használni,mert csiphet,egy kis vatta pálcára teszel a szerből kevesett beecseteled a hónajad,vagy ahol még izzadsz eset fürdés után és másnap simán sprayt haszhálsz.Én másnap már nem izzadtam és elég nekem 2hetente 1 szer használnom.Ha másnap te se izzadnál úgy akkor majd kitapasztalod hogy mennyit kell használnod.


Sokaknak bejött,probáld ki.Tudod az izzadást a bacik is okozzák amik megtelepednek a hónajmirigy környékén.

2010. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nekem nem is annyira a hónaljam, hanem a hátam izzad:S:S
2010. aug. 19. 19:59
 5/8 Dodesz.. ***** válasza:

Bár lány vagyok, de a hátam nekem is szokott izzadni, de nem annyira, hogy meglátszódjon. Gondolj arra, hogy nyár van, meleg van ez a természetes, szerintem senki sem fo hülyének nézni ezmiatt! :)

15/L

2010. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is, nyugi

:/

2010. aug. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
háton is ki lehet probálni,de csak óvatosan és nem mindegy hogy ez állandó izzadás,v. a meleg miatt,mármint mivel nyár van amiatt van.Hordjál fehér polót,azon nem látszik nagyon ha csak a nyár miatt lenne.
2010. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát mindig csak nyáron izzadok, de akkor nagyon. egyébként igen, fehér pólót hordok ilyenkor, hogy ne látszódjon.
2010. aug. 22. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!