Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bordaközi ideggyulladást...

Bordaközi ideggyulladást kimutatja a röngen?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 06:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mutatta.
2021. márc. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is full jó minden. De már 6. Hete fáj jobb oldalt mellem alatt a bordám. Van hogy enyhül van hogy rosszabbik de nem akar elmúlni!
2021. márc. 25. 06:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Kaptál rá valamit?
2021. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen röntgen?

Általában mutatja ki, csak akkor, ha pl. bordaporc gyulladás van és már nagyon meg is van duzzadva, de sokszor még akkor sem.

2021. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Xiloxot irt fel a doki. De szedtem már voltarent is. Illetve kenem egy krémmel is a hátam és elöl a bordáimnál.
2021. márc. 25. 14:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ha jól emlékszem valami ibuprofen tartalmú valami írt, napi2-3, állítólag a gyulladást is lehúzza. Hatni hatott, mindig akkor szedtem amikor kezdett fájni, kb 1 hét után már ritkábban kellett aztán vége volt.
2021. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elmúlt már kérdező? Mitől?
2021. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen elmúlt! De semmi gyógyszer nem használt!!

Előzményekként szerintem véleményem szerint túl gyors hormonváltozás miadt alakult ki, mivel volt 1 ures petezsákom!

Utánna jött ki miután spontán távozott.

Aztán rá áprilisban újra terhes lettem így helyre állt nagy nehezen minden és juni elejére már semmi fájdalmam nem volt!


Ez csak az én véleményem mivel doki se tudta megmondani miért fájt ott...

2021. dec. 1. 13:24
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Nekem már 2 hete megvan, semmilyen kenőcs nem hatott, csak a fájdalomcsillapító segít, abból meg max. lefekvés előtt vagyok hajlandó bevenni, nappal kibírható. Úgyhogy marad a pihentetés, kíméletes torna és várakozás. Ha nem javul majd kérek beutalót háziorvostól.
2021. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem már 1 éve tart az ideggyulladás... Néha elviselhetetlen, most is ott sírok mert senki nem mond semmit, az orvost se érdekli... Kétségbe vagyok esve, mi van ha nem is ideggyulladás? Miért nem múlik mát el?
2023. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!